Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ha valaki Tinderen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha valaki Tinderen kiírja, hogy "Komoly kapcsolatot keresek", az vonzó vagy taszító?

Figyelt kérdés

Inkább írjam ki, mert azt sugallja, hogy jó, nem csak szexpartnert keresek, vagy inkább creepy?


25f



2022. szept. 10. 20:58
 1/6 anonim ***** válasza:
29%
Természetesen leírást senki se olvassa el csak a képeket nézik meg mivel külső alapján döntenek úgyhogy nem is tudják és senkit nem is kérdekel, hogy te mit akarsz/keresel. Ha ennyire tudatni akarod velük, akkor a képre magára tegyél fel feliratot, különben csak akkor fogják ezt megtudni, ha matchelnek veled -> külsőre elég jó vagy nekik és te utána elmondod nekik.
2022. szept. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
79%

Én komoly kapcsolatot keresek, így nálam előny.

A "majd alakul", "semmi jónak nem vagyok elrontója" és társai messziről ordítják, hogy az illető csak szexkapcsolatot akar. De aki azt keres, az is inkább semmit nem ír ki, mint ezt, szóval jó szűrő, írd ki nyugodtan.

2022. szept. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
92%
Nekem nőként kint volt egy ideig, mert sokan írtak szex miatt. Ha kiírod, az nem rossz, de szerintem beszélgetésben ne említsd meg, csak lazán dumáljatok aztán úgyis alakulnak a dolgok :D
2022. szept. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
84%
Nem igaz, hogy nem olvassuk a leírást, nekem még előny is, ha valaki energiát szán rá és ír néhány sort. Ha valóban komoly kapcsolatot keresel, akkor nem gondolom, hogy hátrány, de egyébként pedig a beszélgetésnél szerintem ne erőltesd a témát,ha alakul valami majd akkor is elég lesz.
2022. szept. 10. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Teljesen mindegy, mit írsz, úgyis csak az olvassa el, akinek tetszel, mert amúgy meg sem nyitja a leírást.

Ha pedig tetszel valakinek, annak mindegy lesz, hogy mi van a leírásban, ugyanis:

- ha ő is komolyat akar akkor örül

- ha nem akar komolyat, akkor ez alapján tudja majd, hogy mit kell hazudnia neked, hogy mégis lefeküdj vele, és közben a lehető legtöbb idődet, energiádat és erőforrásodat a saját szolgálatába állítja majd, hogy aztán ha megunt, szakíthasson


Fentiek miatt a legjobb, ha azt az alapelvet tartod mindig szem előtt, bármilyen komolynak is tűnik a kapcsolat, hogy "a woman is not yours, it is just your turn now"

2022. szept. 11. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha tényleg úgy gondolod, akkor vonzó, mert én is komoly kapcsolatot keresek.

De ha kiírod, mert imponálni akarsz, közben pedig úgy gondolod, hogy lesz, ami lesz...legrosszabb esetben lesz egy kis szex, ami senkinek nem árt, akkor ne írd ki.

2022. okt. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!