Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mikor közöljek egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor közöljek egy ilyen dolgot a randipartneremmel?

Figyelt kérdés
26 éves lány vagyok, borderline személyiségzavarral élek együtt (3 éve diagnosztizáltak,járok terápiára).Ez nyilván egy olyan dolog,ami kihatással volt az eddigi kapcsolataimra is és ez a jövőben is így lesz.Féltékeny vagyok (extrém módon),folyamatos figyelmet igénylek,vannak sajnos hirtelen hangulatingadozásaim (nem annyi mint évekkel ezelőtt),és ha mérges vagyok,vagy bizonytalan,nagyon elviselhetetlen és bántó vagyok.Nagyon igyekszem minden ilyesmit kordában tartani,egyre jobban megy,a családom és a barátaim szerint is sokat változtam az utóbbi pár évben.Viszont egy egészséges mentális állapotú emberhez képest nyilván más vagyok.Sok mindenben rosszabb,kevesebben talán jobb.Holnap este lesz az első randim 2 év teljes egyedüllét után,és úgy érzem,hogy úgy fair ha elmondom a fiúnak a dolgot.De nem szeretném úgy,hogy “Menj,fuss és vissza se nézz ha kedves neked a mentális épséged!”.Nem igazán tudom mihez kezdjek,mert szeretnék korrekten,nyílt kártyákkal játszani,de nem szeretném ha ezért mindenki lekoptatna.
2022. febr. 18. 13:58
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%

Én annak vagyok a híve hogy minden ilyen dolgot a legelején kell tálalni, hogy a másik eszerint tudjon dönteni, hogy tud-e veled így kapcsoltban lenni.

Szerintem a többség azt se tudja mivel jár ez pontosan, kb rám is igaz amiket leírtál magadról, de engem nem diagnosztizált senki ilyennel.

A később elmondás csak szenvedést okoz mindkettőtöknek, ha addigra már kialakul a kötődés.

2022. febr. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%

Ha már az elején megadod az esélyét annak, hogy tudja, mire számíthat, akkor megkíméled magatokat egy esetlegesen több hónapig tartó kínlódástól. Nincs annál rosszabb, mikor valaki azt hiszi, hogy végre belefutott egy normális társba, aztán pár hét vagy hónap elteltével jön a hidegzuhany.

Az extrém féltékenységet egyébként nincs ember, aki hosszútávon eltűrné, kivéve, ha neki is vannak pszichés problémái és gyenge jellem.

2022. febr. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
5%
Juj te pont ideális vagy a mostani csajok izléséhez :D egyszerűen légy önmagad
2022. febr. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
9%

3.-nak igaza van sajnos.


Sok lány igényli, hogy egy agresszív fazon szilaj tartásban foglalkozzon vele, és a sárba tiporja az önbizalmát.

2022. febr. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

Az utolsó két választ nem igazán értem.. én vagyok a lány a dologban,vagy én értek félre valamit?


Amúgy köszönöm a válaszokat.Nálam ez a féltékenység pl. abban is megnyilvánult a volt barátomnál,hogy ha nem írt vissza rögtön de elérhető volt,rögtön elkezdtem kombinálni,hogy melyik csoporttársával flörtöl épp helyettem,kész sztorit gyártottam ennek a fejemben,amíg a végén már rázott a zokogás.Vagy pl. az összes női ismerősét szívből utáltam (rokonokat kivéve) és fizikailag undorodtam tőlük,még azoktól is akik kedvesen csak barátkozni próbáltak.Ha a baráti társaságában voltam,fizikailag rosszul voltam a lány barátaitól,izzadt a tenyerem,rázott a hideg stb.Mindig szabotálni próbáltam azokat akiket túl szépnek találtam,pl. leöntöttem a ruháját,meglöktem miközben sminkelt,olyan arclemosót adtam kölcsön amibe mosogatószert kevertem és ilyenek.Borzalmasan viselkedtem,mostmár semmi ilyesmit nem tennék.Jelenleg a srác akivel randira megyek (3 hete beszélgetünk),ha mesél nekem a lány barátairól,ugyan kicsit még meglódul a szívverésem,de már eszembe sem jutna bántani őket.

2022. febr. 18. 14:17
 6/26 anonim ***** válasza:
0%
#5 félreérted, a te személyiséged a mai generáció vágya. Ahogyan viselkedsz arra tapadnak állandóan.
2022. febr. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Ez? Hát akkor valami gáz van a világgal. Mindent megteszek, hogy egészségesebb legyek mentálisan,mert tudom,hogy ez mennyire nem jó,és mennyire rossz a környezetemnek,erre egyesek direkt ezt akarják átélni a párjukkal?
2022. febr. 18. 14:26
 8/26 anonim ***** válasza:
0%
Persze, ez megy
2022. febr. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
0%
Illetve semmivel nem vagy különb mint a legtöbb nő
2022. febr. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
8%
És nem félsz, hogy egy srác egyszer felképel?
2022. febr. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!