Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Meg kell osztanom az új...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg kell osztanom az új randipartneremmel, hogy megcsaltam az előző páromat?

Figyelt kérdés

nagyon korai szakaszában vagyunk a randizásnak, de folyton úgy érzem titkolózom, mintha nem érdemelném meg, hogy legyne új ember mellettem.

Meilott nekem estek nagyon nagyon szégyellem a megcsalást, minden nap bűntudatom van és gondolok rá, ha visszacsinálhatnám az időt nem történne meg.


Tudom, hogy az új randipartneremnek akkora kontraérv lenne ez, hogy többet nem lenne rám kíváncsi. Igazából megértem mert ki lenne..jogos.

De mostantól ez az életem? egy huszonévesen becsúszott hiba miatt?


Ha igen, azt is vállalom, de nem akarok igy tovább élni. Bárcsak kaphatnék egy új esélyt.. 28/N


2022. márc. 25. 20:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem kötelező semmit se megosztanod vele.

Ettől függetlenül: én örülnék, ha tudnám, hogy az aktuális randipartnerem megcsalta az előző párját. Az, hogy ennek mi lenne a kimenetele: nem tudom. Függ attól is, hogy milyen a kapcsolat közöttünk.

2022. márc. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
75%

Nem szabad. Azt sem tudhatod nem e bántalmazo es kesobb ezert ver meg.

Vagy barmilyen módon visszaél majd az infokkal.

2022. márc. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
75%

Ezt vádként szivesen felhozogatják a kapcsolatban. Hogy az exed is csaltad qrva.

Ne adj soha támadasi feluletet magadrol. Pláne nem "ismeretlennek"

2022. márc. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
80%
Nem kell megosztani. Szerintem csak rosszul jöhetsz ki belőle.
2022. márc. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Ha elmondanád valószínűleg be is fejezné a veled való kapcsolatot.
2022. márc. 26. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Akkor mondanám el, ha rákérdez. Amúgy nem.
2022. márc. 26. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
De nem akarom, hogy befejezze a velem való kapcsolatot. Annak orulnek ha o is megcsalta volna mar valakijet es o is buntudattal élne, tudna mirol van szo.
2022. márc. 26. 08:58
 8/15 anonim ***** válasza:
75%

"Annak orulnek ha o is megcsalta volna mar valakijet es o is buntudattal élne, tudna mirol van szo."


Te nem vagy normális...

2022. márc. 26. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
69%
Nem szoktam elmondani. Maximum ha ő is bevall ilyet magáról.
2022. márc. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
70%
Egyetértek a 8-as hozzászólóval. Ez valami egészen elképesztő, hogy mit mond egy 28 éves "nő".
2022. márc. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!