Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A 2.randit mikor érdemes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 2.randit mikor érdemes lebeszélni?

Figyelt kérdés

Hamarosan találkozok egy lánnyal első alkalommal és remélhetőleg lesz folytatás is. Mikor érdemes lebeszélni a 2.randit? Randi után egyből, még ott személyesen, vagy másnap telefonon/írásban?


Valamint érdemes-e vinni valamit, pl egy szál virágot? Eddig sose vittem első alkalommal, csak másodikra. Ti hogy vagytok ezzel?


Köszi!

21f



2022. szept. 13. 19:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez helyzettől függ. Ha nagyon jól sikerült az első akkor szerintem még egyből meg lehet beszélni. De másnap sem gáz.

Egy szál virág szerintem belefér, vagy ha jobban szereti a csokit akkor a kedvencét.

2022. szept. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Minél hamarabb,de ha jól sikerül az első, magától fel fog merülni ez a kérdés, nyugi ✌️
2022. szept. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk úgy volt, hogy randi után nem sokkal rámírt messengeren párom, hogy jól érezte magát, és reméli, hogy én is. Ekkor újabb randira hívás nem történt még, csak másnap.


Első randira szerintem felesleges ajándék, igaz én a későbbieken sem kaptam :D ha úgy érzed, második randin vihetsz neki valami apróságot, de nem ezen múlik szerintem :)

2022. szept. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha úgy érzed hogy jól sikerült az első randi,akkor randi végén fel is hozhatod!
2022. szept. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :)
2022. szept. 13. 19:51
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne akarj semmit se eltervezni előre!

Teljesen felesleges az első randi előtt ilyennel foglalkozni.

2022. szept. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 nemaRendőrség ***** válasza:
100%

Nem terveztem előtte semmit második randira, de az első randi végén egyszerűen csak kijött a számon.

A feleségemnek tetszett az ötlet, azóta meg ugye

2022. szept. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ne vigyél semmit.

Ha másnap írsz neki, hogy lebeszéljétek a kövi randit, az sztem tökéletes.

2022. szept. 16. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!