Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan lehetne ismerkedni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne ismerkedni egy pénztárossal?

Figyelt kérdés
Reggelente mindig a Lidl-ben veszem meg a szükséges dolgokat. Van egy állandó pénztáros lány, elég szimpatikus, de a köszönésen kívül és a jó munkát kívánáson túl sajnos nem jutottam többre, vagy azért,mert mindig keveset vásárolok és hamar lehúzza, vagy azért, mert mögöttem sokan vannak és még nem volt olyan, hogy mögöttem ne lettek volna. Arra is gondoltam, hogy egyszer egy nagy bevásárlást megejtek reggel (tudom ez bosszúság másoknak) és akkor lehet, hogy több idő jutna szóba elegyedni, de akkor meg azzal van elfoglalva az ember, hogy elpakolja az árut gyorsan. Egyébként a közelben dolgozom, így arra is gondoltam, hogy műszak végén valahogyan megvárom, de nem tudom mikor végez erre meg nyilván nem illendő rákérdezni így ismeretlenül. Ti mit javasolnátok? Huszas éveim közepén járok.

2022. szept. 15. 08:28
 1/9 anonim ***** válasza:
28%

Kérdezd meg tőle, nem-e lehetne-e esetleg valami másra beváltani a kuponjaidat.


/Amúgy a pénztárosok eléggé agyon vannak hajszolva, főleg a nagyobb áruházaknál, ne várd, hogy ideje lesz flörtölni munka közben. Ráadásul a Lidl és hasonlóknál szerintem el is várják a kedvességet, mert feltűnően udvariasabb a személyzet/

2022. szept. 15. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Van egy pénztáros ismerősöm, aki egyszer egy kis névjegykártyát kapott a pénzzel együtt.


Amúgy házas, tehát eleve esélytelen volt a dolog, de maga a kártya annyira szépen volt megfogalmazva rajta az üzenet (annyi volt a lényeg, hogy amennyiben ideje és kedve úgy tartja, akkor szívesen meghívná egy kávéra - ez szépen, de nem eltúlozva volt megírva) hogy szingliként elfogadta volna :)

2022. szept. 15. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

Volt régen egy német reklám, abban a termékek vonalkódjához húzogatott még vonalakat egy srác, és amikor mindet lehúzta a pénztáros a gép kiírta, hogy LOVE.


Szerintem próbálgasd, nézz utána, hátha lehetséges.

2022. szept. 15. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Jó munkát, illetve szép temetést nem

kívánunk.

2022. szept. 15. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
15%
Ne erőlködj mert én dugom a csajt🤷
2022. szept. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
94%

Ismerős a helyzet, korábban én is pont Lidl-ben voltam így egy tanuló eladó lánnyal. Az a baj, hogy ez az egyik legnehezebb terep ilyen szempontból. Még talán egy Auchan vagy egy Tesco is jobb, mert a Lidl-ben iszonyat hajtják őket, a pénztárosok kb. mint a robotok úgy dolgoznak. Ráadásul be is vannak mikrofonozva, szóval nagy csevejbe nem mehet bele a vásárlóval, no meg ahogy te is írod ha kígyózik a sor mögötted te se tudsz leállni. Szóval pénztárnál hagyd, legfeljebb mosolyogj rá.

Mivel tudtommal Lidl-ben folyton rakosgatják a dolgozókat (tehát nem a pénztárban fog ülni a kiszemelted sem egész nap), esetleg akkor lenne érdemes elcsípni, mikor mondjuk a polcra pakolja fel a termékeket, aztán valami indokkal (pl: "Ne haragudj, megtudnád mondani a liszteket merre találom) megszólítani és a végén egy finomabb utalást tenni, hogy szimpatikus. Legalábbis én ezt szerettem volna alkalmazni, de sosem volt szerencsém, hogy pont ilyen helyzetben találjam. De neked sok sikert, hátha!:D

2022. szept. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem is várd meg a mu kahelye előtt amikor végez, nagyon romantikus és 0% creepy
2022. szept. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
80%
Várd meg munka után, kövesd hazáig, a lépcsőházba, és dobj be a postaládájába 20 ezret, garantált siker.
2022. szept. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
43%
8. Megihletett a gyk? xd
2022. szept. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!