Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Gáz random írnom egy idegen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz random írnom egy idegen pasinak, hogy ismerkednék vele?

Figyelt kérdés

27/N vagyok, szingli.

Pesttől egy órára lakom. Voltam egy ilyen kis cukrászda-kávézószerű helyen Budapesten a barátnőkkel, ahol nagyon megtetszett az egyik barista. Elkezdtük nézni egymást, meg volt 1-2 ilyen kedves odaszólása (nyilván mindenkivel kedvesek, tudom).

Ez 2 hete volt. Azóta tuti annyi emberrel találkozott mint a nyű, viszont nekem valamiért a tekintete megragadta a fantáziámat.

Egy kis nyomozás után megtaláltam a facebookját, és arra gondoltam, hogy írok neki, hogy szívesen megismerném, nyitott lenne-e erre. Viszont:

nem tudom ez így mennyire ijesztő. Mármint ha én tusnám, hogy valaki így "lenyomozott", lehet nem tetszene, akármilyen szimpatikus egy pasi.


Azt meg tudom tenni, hogy többször megyek oda, de nincs garancia rá, hogy aznap dolgozik, és nekem a munkahelyem másmerre van, tehát azért nem tudok minden nap arra kóborolni.


Szerintetek kínos egy ilyen üzenet?

Arra gondoltam, hogy őszintén leírom, hogy tetszik a stílusa, megfogott a tekintete, szimpatikus volt és ha nyitott és szingli akkor egy kávéra meghívom (akár ugyanott :D)


2022. szept. 15. 14:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Tán megérné párszor befektetni, hogy elmész, és ha ott van, akkor hátha lesz valami, vagy megmondod neki, hogy rég ittál ilyen finom kávét, mint amit ő készített és mi a titka?

Én az élőbe jobban hiszek. De mondjuk sztem semmi gond nincs azzal se, ha ráírsz, csak élőben látod az arcát, a gesztusait, ez több információ, mint a sima chat.

2022. szept. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mi az a tusnám? Tusolnál vele?
2022. szept. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
tudnám
2022. szept. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha jól nézel ki valószínűleg pozitívan fogja fogadni, kivéve ha van párja persze.
2022. szept. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem már írt így lány. Látott egy eseményen, megtalált FB-on és másnap találkoztunk is.

Bejelölt és visszakérdeztem, hogy honnan ismerjük egymást. Innen már ment minden gördülékenyen.

2022. szept. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nincs ezzel baj.
2022. szept. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"és arra gondoltam, hogy írok neki, hogy szívesen megismerném, nyitott lenne-e erre. Viszont:


nem tudom ez így mennyire ijesztő"


Nem tartanám ijesztőnek, de túl nőiesnek sem ezt a fajta direkt kezdeményezést.


A helyedben csak lehetőséget teremtenék arra, hogy kezdeményezzen, ha kölcsönös a szimpátia.

2022. szept. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ma már mindegy, csak tisztázzátok mielőbb, hogy van-e kapcsolata, nehpgy catfight legyen a vége.
2022. szept. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!