Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan ismerkednek meg egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerkednek meg egy tök idegen lánnyal személyesen? 20/F. Tűnni lent!

Figyelt kérdés
20 éves fiú vagyok és barátnőt szeretnénk magam mellé. Csak személyesen szeretnék ismerkedni mert Facebookon már 1000 lánnyal ismerkedtem e egyikkel sem jutottunk el a személyes találkozásig. Sokat járok a utcán, a belvárosban is gyalog. Számtalan szép lányt látok és nagyon meg nézem őket és ők is engem. Kérdés: hogy menjek oda bármelyikhez is, mit mondjak nekik így teljesen ismeretlenül?

2017. máj. 12. 09:28
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Többi lent!*
2017. máj. 12. 09:30
 2/16 anonim ***** válasza:
cső nem gáz,csak néha belefuthat az ember paré csajokba :D de szerintem többségileg nem gáz a helyzet lehet dumálgatni.
2017. máj. 12. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Nézz ki jól.
2017. máj. 12. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
A külsőmmel nincs gond. 1. Válaszoló: oké de mit mondjak neki???
2017. máj. 12. 12:25
 5/16 anonim ***** válasza:
86%

Nem, tudom, csak ne "csajozós dumát", valami olyasmit, hogy

Szia! Elég vicces nekem is, hogy idejövök, nem szoktam ezt csinálni, csak valahogy megfogott a tekinteted:) Megkérdezhetem hogy hívnak?


És akkor már megy a beszélgetés. és ez nem tolakodó, ha nem tetszik a csajnak, akkor odébbállsz, ennyi. Én lányként szintén sokszor élem át, hogy egy helyes pasival összetalálkozik a tekintetünk és biztosan tetszünk egymásnak, csak hát én nem fogom leszólítani, a pasi meg nem mer odajönni. én örülnék ha odajönne aki tetszik

2017. máj. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Noss???
2017. máj. 13. 08:00
 7/16 anonim ***** válasza:
57%
Kérdezd meg, merre van ez meg az az utca. Lehetőleg olyat kérdezz, ami felé éppen halad. Aztán ha már úgyis arrafelé megy, ajánld fel, hogy elkíséred egy darabon. Közben kérdezz. Ne faggasd, de érezze, hogy minden érdekel téged, ami vele kapcsolatos.
2017. máj. 13. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
64%

Először is: végre egy normális kérdés, és nem önsajnáltatás vagy mások hibáztatása

Másodszor: Én is ugyan azt tudom mondani, mint az egyik előttem szóló. Vagy keress valamilyen ürügyet, vagy egyszerűen mond meg, hogy tudod hogy ez most furán hangzik, de szépnek gondolod, és nincs e kedve beszélgetni veled, vagy találkozni valamikor, esetleg megvárod vele a buszt, akármi :) Tök mindegy, csak ne vesd be az ilyen "csajozós dumákat", mert igazából tök gázak. Legyél őszinte :) Sok sikert!

20/L

2017. máj. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Hívd el egy társas programra! Miket csinálsz? Szerepelsz, vagy versenyzel, vagy játszol csapatban esetleg?
2017. máj. 19. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
78%

Csakugyan nincs a külsőddel semmi gond?

Akkor hogyhogy az 1000-ből egy sem tett egy lépést sem a személyes találkozás felé? Hmm?

2017. máj. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!