Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Pasik, nektek mennyire fontos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, nektek mennyire fontos a párotok alkata?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok, sportos, lovagolok, lovakkal foglalkozok, pasik szerint csinos. Barátom előző barátnője moletebb (kb 100 kilos lehetett vagy tobb). De mikor megismertük egyből pártolt volna át hozzám, végül igy is lett. Állandoan kívánna, nekem neha sok, azt mondta elozo barátnoit fele ennyire se kívánta, ugy erzi magát mint egy fiatal kisfiu (30eves) mindig mondja hogy nem hitte hogy valaha ilyen barátnője lesz, elozo kapcsolataiban mindig molett lányokkal volt, ennyire jol esik neki az "ujdonsag"? Nem zavar, imádom, nagyon szeretem, csak furcsálom hogy ennyire szeret és dicsér, elotte nem volt barátom, kulfoldon eltem es nem akartam ott ismerkedni senkivel. Pasik nektek mennyire számít milyen alkata van a lánynak, ennyit tud dobni?
2022. szept. 15. 17:24
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
43%

Nem lehet túl jó pasi, ha nem volt még vékony nője…

Amúgy én is sportosan vékony vagyok és engem is állandóan kettyintenének a pasijaim😆Nekem már túl sok szokott lenni. De inkább az legyen, minthogy ne kívánjanak.

2022. szept. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
77%

"Nem lehet túl jó pasi, ha nem volt még vékony nője…"


Pasiknak csak ez számít, hogy lehessen villogni. Státuszszimbólum a vékony nő.

2022. szept. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Igen igen, inkább az, amugy nem rossz, jol nez ki es izmos is, fizikai munkát vegez, bár az utobbi idoben sokat kupálodott a képei alapján, lehet elotte azert nem volt.😄
2022. szept. 15. 17:29
 4/19 anonim ***** válasza:
82%
Csak ez számít nekik
2022. szept. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
De én még tanulok, fiatalabb vagyok, előző barátnője idősebb volt nála, dolgozott, ergó az életben előrébb volt vele, mégis engem választott, ennyire ez számíthat nekik, hogy csinos és vékony akkor minden szuper? (Nem akarok általánositani, szimplán érdekelne a pasik szemszöge)
2022. szept. 15. 17:47
 6/19 anonim ***** válasza:
68%
Ő felfele választott, te meg lefele. Sajnos a pasik tobbsegenek a kulso szamit. Vigyazz ne csunyulj meg ( baleset, betegseg, elrontott plasztikai mutet, oregedes stb) mert akkor tobbet nem fog allni rad a f..sza. sajnos az oregedest te se kerulheted el, szoval ezert szoktak a 40es nok lecserelodni es egyre lejebb kell adniuk pasi teren ( csorobb, rondabb, oregebb). De te mar ideje koran, a legszebb legkaposabb korodban allapotodban leadtad, ezert orul mint majom a farkanak hogy kifogott egy ilyen hulyet mint te.
2022. szept. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
87%
Nőtt az egoja, hogy egy vékony csaj akarja. Igen, nekik ez ennyit számít. Most még te is el vagy ájulva, később fogod megérteni, hogy mennyire szar, mikor nem számít nekik, mit gondolsz, érzel, és csak egy szám vagy a mérlegen.
2022. szept. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
31%
Az alkatnál sokkal fontosabb hogy milyen a pin@ alatta. Hiába van jó nőd ha alul dögkút, vagy egy hatalmas vulkáni kráter
2022. szept. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Nem. #6 #7. Errol szo sincs, irtozatosan figyelmes és nem vagyok hulye, mindenben rengeteget segit itthon, kernem se kell. Mindenbe figyelmes,itthon sok a baj a családdal,van hogy 1 hetig nem kivánom a szexet akkor be se probálkozik, nem használ ki. Izmos jol nez ki, sokat változott az utobbi evekben nem egy csuny nyomorekkal jottem ossze,uhh...
2022. szept. 15. 17:55
 10/19 anonim ***** válasza:
90%
De hulye naiv picsa vagy mar. Pont errol szolt a kerdes lenyegeben. Kutatasok vannak rola hogy a csinibabaknal nyajas uriemberek, mig ugyanaz a pasi mar bunko, kritizalo es nem segitokesz egy olyan novel aki nem tetszik neki. Meg nem voltal a masik oldalon, de a lefogyott nok tudnanak meselni mekkora palfordulasra kepesek a pasik.
2022. szept. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!