Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan mutassam ki az érzelmei...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mutassam ki az érzelmeimet?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 3 hónapja (köbö) megismertem msn en egy lányt akivel egészjól eldumálunk:) 2szer találkoztunk is. most lesz a 3. hamarosan. attol félek hogy nemfogok tudni öszejönni vele... szeretem viszont nem nagyon tudom kimutatni az érzelmeimet... nemtudom miért van így...(kisebb koromban gyakran vertek el durván lehet hogy ezért) lééééécccciiii adjatok valami tanácsot/tippet hogy hogyan változtassak ezen mert félek hogy elfogom veszíteni:S 17/f


ui:. moziba megyünk el valami romantikus cuccra


2010. szept. 26. 09:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg, ne idegeskedj! Ha kétszer már taliztatok, fogtok harmadszor is akkor ő is akar kapcsolatot teremteni. Ha majd odakerül a sor hogy meglesz az első csók (ha még nem volt) utána úgyis rendszeressé válik. Ha rossz is volt a gyerekkorod majd ez a lány elfeledteti veled a rossz dolgokat.
2010. szept. 26. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
17 éves létere csak ennyi eszed van? Elég igénytelen vagy, már ne haragudj.
2010. szept. 26. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
most leírnád hogy miért vagyok igénytelen és miért van csak kevés eszem?
2010. szept. 26. 10:17
 4/6 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy nagyon kedveled őt, jól érzed magad vele. Nem kell olyan nagy dolgokat elképzelni. Biztos tetszeni fog neki.
2010. szept. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Elsőnek is, még fiatal vagy, fejlődnek az érzelmi dolgaid. Ezt Te is tudod fejleszteni, de elsősorban a szülid tudják megadni.


Kettő: miért kell ennyire az a lány? Birtokolni szeretnéd? Mert nagyon úgy néz ki. Persze mindenki fél és megpróbálja a legjobb arcát mutatni...ne tedd. Nyugalom. Ne hajtson a birtokolni vágyás. Ráadásul sokan viszik el a barátnőjüket romantikus filmekre...hiba. Ha nem érted, akkor csalódni fog benned. Lehet nem tudatosul, de majd rájössz, ha csak úgy lelép (mert magával sem tud rendesen kommunikálni).

2010. szept. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

nem akarom birtokolni isten ments

csak ugy érzem hogy ő az igazi és semmiképpen nem akarom elveszíteni.

a romantikus film meg bocsi nemfog meg ezét nem nagyon tudok mit mondani róla:/ majd megértem a romantikus izét a film alatt vagy nemtudom:)

2010. szept. 26. 13:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!