Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jót jelent, ha az első randink...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jót jelent, ha az első randink óta gyakran ír a férfi?

Figyelt kérdés

Szombaton találkoztam egy férfival akivel már pár éve ismerjük egymást, egy városban élünk. Jól éreztem magam, végig beszélgettünk, úgy éreztem mintha elrepült volna az idő, érdeklődött folyamatosan. Utána haza is vitt, mivel amúgy is tudta hol lakom hiszen ebben a kisvárosban szinte mindenki tudja ki hol lakik. Már akkor este írt, hogy köszöni a találkozást, reméli én is jól éreztem magam és milyen jót beszélgettünk. Tudom nem sok nap telt el de azóta is mindennap ír. Esténként szinte folyamatosan beszélünk, napközben ahogy tudunk munka mellett. Ha pedig egy ideig nem tud írni, előtte mindig szól.

Elmondta, hogy régóta tetszem neki illetve szimpatikus vagyok neki de régebben én kapcsolatban voltam. Szeretne jobban megismerni és mivel sok a közös vonás, hasonlóság, többet és komolyabbat is el tudna velem képzelni.

Tudom ezek nem nagy dolgok meg még nem akarom beleélni magam de ezek jót jelentenek igaz?



2022. szept. 21. 21:19
 1/4 anonim ***** válasza:
60%
Ezek alapján nekem úgy tűnik, hogy jobban meg szeretne ismerni téged. Később még egy tök jó párkapcsolat is kialakulhat belőle. Sok sikert.
2022. szept. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Noren1989 ***** válasza:
28%
Szerintem naon megbúbolna.
2022. szept. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
88%
Neked ez nem egyértelmű? Hány éves vagy te, hogy ezt itt vadidegenektől kell megkérdezned?
2022. szept. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ezek annyira egyértelmű jelzések, hogy ennél egyértelműbben már csak egy eljegyzési gyűrűvel jelezhetné a szándékait.


Az már persze teljesen más kérdés, hogy a kapcsolatotok tartós lesz-e. Erre viszont akkor sincs garancia, ha a férfi már most fülig szerelmes beléd. A nők szeretnének biztonság-érzetet átélni, de a könyörtelen valóság az, hogy egy kapcsolat-építés és a későbbi együttélés bármely fázisában előfordulhat törés, szakítás. Ennek nem csak az lehet az oka, hogy valamelyikőtök kiábrándul a másikból, hanem az is, hogy belép egy harmadik, csábító erő, amely szempillantás alatt szétrombolja az idillt. Hiába szeretnéd biztonságban érezni magad, ez ellen semmit nem tehetsz. Bele kell nyugodnod, hogy minden kapcsolat törékeny, a teljes biztonság elérhetetlen.

2022. szept. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!