Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Nektek mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek mennyire fontos hogy egy férfi gyakran mosolyogjon és szép szabályos fogsora legyen?

Figyelt kérdés
Kort is írjatok ha lehetséges.
2016. aug. 30. 16:32
 1/5 anonim ***** válasza:
60%
Nem kell szabályos, de legyen ápolt, fogszínű és hiánytalan.
2016. aug. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez a világon a legfontosabb. Más nem is érdekel. Nagyon szeretem a szabályos fogsorokat, sőt gyűjtöm odahaza a protkókat, azokra masztizok.


Világ életemben egy ilyen férfira vágytam, akinek tökéletes, hófehér fogsora van. Naponta legalább 3 órán át suvickolja a fogait, és minimum 5 órán át nézegeti magát a tükörben, hogy milyen szép a fogsora és a mosolya. Ha ilyen pasim lenne, szerintem én lennék a világ legboldogabb embere, az sem érdekelne, ha közben 200 kiló, vagy büdös, vagy impotens, csak a fogai, azok legyenek pompásak!

2016. aug. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Inkább az a fontos, hogy egészségesek legyenek azok a fogak.
2016. aug. 30. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
bocsi, 27N
2016. aug. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
75%

nekem is az a fontos, hogy egészségesek legyenek.

ha nem hófehér, vagy nem teljesen szabályos, azzal nincs semmi bajom.

azért ha nagyon durván rondán áll, de tényleg nincs kb egy foga se, ami úgy állna ahogy kell, az már zavarna. de ha csináltatna fogszabályozót, akkor összejönnék vele. :D

2016. aug. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!