Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nemrég lett vége egy rövid...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemrég lett vége egy rövid kapcsolatomnak. Mással ismerkedett a pasi. Szerintetek tudok, lehet még bízni a férfiakban? Nehéz így bízni bárkiben is. Ezek után. Ráadásul kicsit messze lakott tőlem.

Figyelt kérdés
Szerintetek tudok, lehet még így bízni más férfiakban? Párszor már csalódtam, volt már pár kapcsolatom, nem sok, kevés. Ő már az elején is gyanús volt kicsit, volt egy furcsa érzésem vele kapcsolatban. Nektek is vannak megérzéseitek amik igaziak,jók? Előtte lévőkkel is voltak rossz megérzéseim de nem hallgattam rá sajnos. Pl távkapcsolatnál ez még rosszabb. Nem tudom sokszor hogy mit csinál a másik. Szerintetek se a legjobb a távkapcsolat? Vagy ha sok a találkozó akkor egy ideig jó? Ha pl telefonon is keveset tudunk beszélni mert sok a munkája pl akkor nem működik? Van 2 gyerekem akik egyszer nálam egyszer az apjuknál vannak így költözni se nagyon tudok távkapcsolatban. Ha találok valakit és ritkán tudunk találkozni, beszélni akkor érdemes hagyni az egészet? Meg akkor is ha mondjuk ő sem szeretne elköltözni pl a munkája vagy esetleg a családja miatt? Nekem fontos hogy ne egy hónapban 2x találkozzunk a párommal. Így hogy vannak gyerekeim így ráadásul még nehezebb összehozni találkozót.Meg hogy legyen napi szintű kommunikáció. Van aki keveset kommunikál távkapcsolatban? Miért? Most csak az eddigi "tapasztalataimat" írtam. Lehet még bízni a férfiakban? Vannak még megbízható férfiak? És hogy lehet kibírni a "magányt" az egyedül létet távkapcsolatban? Vagy amikor nincs senkim. Olyan nehéz.
2022. szept. 22. 14:24
 1/7 anonim ***** válasza:
86%

Huha, én most elvesztem igazából ebben a rengetegben.

De vannak még megbízható férfiak, igen van akiben lehet bízni is.

2022. szept. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Tehát egyetlen rövid kapcsolat alapján alkotsz véleményt 3 milliárd emberről.

Szerintem így inkább ne is legyen több kapcsolatod!

2022. szept. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Jó, gondolom vannak megbízható férfiak. Csak kevés. Honnan lehet tudni hogy tényleg megbízható? Hogy nem csal meg?
2022. szept. 22. 14:40
 4/7 anonim ***** válasza:

3#

Ez nem így müködik, hogy erre vannak tuti praktikák. Lehet valaki adja a szépet a jót, aztán mégis megcsal.

Én ebből az írásból egy öasze visszaságot vettem ki.

Egy távkapcsolat is lehet sikeres, de ott mind a két félnek oda kell tennie magát. És ott nincs helye az ilyen agyalásoknak, hogy jaj mit csinál, jaj mivan ha most nem is dolgozik hanem megcsal.

Elsőnek magadon dolgozz, tedd rendbe magadat.

2022. szept. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Tönkre ment az autóm. Hogyan bízzak benne, hogy más autó nem fog tönkremenni? Honnan tudhatom ezt előre? Sehonnan. Egy nagy adag szerencse is kell, és sok minden más is, főleg emberismeret. De azért vannak megbízhatóbb, és kevésbé megbízható emberek.

Viszont az életben mindig minden változik, semmire sincs örök garancia.

2022. szept. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Puding próbája az evés.
2022. szept. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
24%

Hát én is így csinálom. Dobom a nőt, fél viszem a másikat, minek ragadják le egynél, jobbnál jobb nők vannak világban, ha csak egyet nem farkalok meg, akit amugy megtehetek, na az full gaaz. Fiatal gyerek vagyok, kit érdekelnek az érzelmek.

24f Testépítő bajnok

Pacekom határtalan stílusom nemzetközi

2022. szept. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!