Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Gyáva vagyok. Honnan merítsek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyáva vagyok. Honnan merítsek önbizalmat?

Figyelt kérdés
22 éves egyetemista fiú vagyok. 5(!!) éve nincs barátnőm. Ez 5 év alatt 1 egyéjszakás kalandom volt és semmi több. És a baj az, hogy még itt sem én voltam a kezdeményező fél. Szórakozóhrlyeken egyszerűen nem merek odamenni az adott lányhoz pedig volt aki még rám is mosolygott de nekem még ez is kevés:):(. Egyszerűen nem tudom, hogy mit mondjak egy idegen lánynak. NAgyon zavar, hogy már több, mint 5 éve nincs nőm. Családom egyre csak hajtogatja, hogy ideje lenne már hazahozni egy kislányt, hogy az ő szavukkal fejezzem ki magam. Dehát az én legnagyobb bánatomra egyszerűen nincs meg a képességem a csajozáshoz. Pedig baráti társaságom közepe én vagyok, társasági ember vagyok. A régóta ismert lányokkal is nagyon jól elbeszélgetek de ha az a rész jön, hogy most nyomuljak egy ismeretlen lányra, akkor végem van..... Tudom, hogy nincs önbizalmam. A kérdésem tehát adott. Honnan merítsek erőt. Ha kell pénzért is vennék, lassan már arra szintre jutok.
2010. szept. 26. 12:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
64%
Nálam 500ft egy kiló, ide jöhetsz.
2010. szept. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Oké:) Hol lehet átvenni?:)
2010. szept. 26. 12:36
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem elkellene gondolkoznod azon, hogy mi az oka az önbizalmatlanságodnak, és azon változtatni. Ha nemjön össze akkor vegyél nagylevegőt és probálkozz ne legyenek gátak, egyszerélünk.....
2010. szept. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
nálam is ez van sajnos, nekem sincs bátorságom, pedig sokan mondták h elég jól nézek ki és lehetne esélyem is több csajnál... ez van
2010. szept. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 LazyAce válasza:
ebben tudok segíteni neked. De inkább privátban beszéljünk...adj valami msn címet!
2010. szept. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha hajlandó vagy valóban fizetni a változásért, akkor Budapesten erre van lehetőség. Vannak férfi kommunikációs tréningek, igaz elég borsos áron, de pár hét alatt oda juttatnak, ahová magadtól óriási elszántság mellett is évek alatt tudnál csak eljutni. Na de ez nem a reklám helye. Én is gondolkodtam ilyen tréningen, de sajnos vidéki vagyok, így a magam kezébe kellett vennem a dolgokat, ugyanis én is hasonló cipőben járok. Illetve jártam, mert én már ráléptem a változás útjára.

Elmondom az én stratégiámat, hátha úgy érzed te is rá tudsz lépni erre az útra. Hiszen ha nekem sikerült, neked is menni fog.

Először is keress egy nyugodt helyet, ahol egyedül lehetsz, senki sem zavar meg és gondold végig az életed és azt, hogy ha így folytatod milyen jövő vár rád. Elmond én mit láttam: Elmúltam én is már 20 éves és a tinédzser koromat elpazaroltam. Mikor a barátaim randikra jártak én otthon ültem magányosan lányok után vágyakozva. Mindig a "mi lett volna, ha..." történeteken agyaltam. Ha mertem lépni a lányok felé kikosaraztak, aztán pár próbálkozás után begubóztam. Lett egy barátnőm, akit közös barátok hoztak össze, sokáig jártunk, életem legszebb évei voltak, de aztán vége lett. Ha úgy folytatom az életemet, mint eddig, akkor nem lesz csajom többet. Tehát nincs más lehetőség, mint változtatni.

Fel tettem magamnak a kérdést: akarok barátnőt? A válasz IGEN! A második kérdés: hogyan lehet barátnőm? A válasz: ha szerzek magamnak! Ekkor döbbentem rá, mondhatni megvilágosodtam.

Nincs más út!! Ha csajt akarsz, tenned kell érte. Ha nem teszel érte, nem akarod eléggé. Ha megtetszik egy lány odamegyek. Nem kezdek el gondolkodni, hogy oda menjek-e. Mert akkor már elillan a bátorság. Gondolkodás nélkül oda kell menni, a szemébe kell nézni, mosolyogni és megmondani, hogy nagyon csinos és megakarod ismerni. Ennyi. Ha tetszel a lánynak, akkor egy pár mondat után megadja a számát, ha nem, akkor ennyi volt. Megtudtad, hogy az a lány nem neked való és nem kell azon agyalnod, hogy mi lett volna, ha megszólítod, mert hiszen megtetted. És hidd el nekem, baromi jó érzés, hogy képes vagyok megtenni. Sokszor egy-egy elutasítás után szinte repülni tudnék a boldogságtól amit az az érzés ad, hogy képes voltam rá. És ez nagy mértékben növeli az önbizalmat, a magabiztosságot és egyre könnyebb lesz az ismerkedés. És hidd el nekem, ha nappal képes vagy leszólítani a lányokat, akkor éjszaka a bulikban, ahová a lányok is azért járnak, hogy ismerkedjenek, emiatt sokkal nyitottabbak rá, már nem lesz problémád!

2010. szept. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 LazyAce válasza:
100%
:DxD Látom megelőzött a srác:D Hasonló tréner vagyok csak annyi különbséggel, hogy Debrecenben és nem kell fizetni még lejönnie sem:D neten vannak erre lehetőségek hogy tanuljon :D
2010. szept. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
LazyAce segítenél debreceni vagyok!! Vagy írj privátot. rem olvasod. Előzőnek köszönöm szépen a segítséget!
2010. szept. 26. 15:23
 9/11 A kérdező kommentje:
itt az msn címem: manutd19890@hotmail.com
2010. szept. 26. 15:29
 10/11 anonim ***** válasza:
Ez jó, mert nekem is kb ugyanez a gondom, és én is debreceni vagyok.
2010. szept. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!