Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak szerintem undorító dolog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem undorító dolog az ha valaki addig váratja a többi randi partnert amíg össze nem jön tutira valakivel?

Figyelt kérdés

Tehát több mindeekivel ismerkedik. Van egy valaki akivel összejön, de még a többit nem utasítja el, hanem megvárja hogy azzal a személlyel biztos hogy össszejöjjön és utána meg szó nélkül eltűnik a többi elől?

Ez korrek dolog?

Szerintem nem mert az ilyen tárgyként néz az emberekre, nekem úgy tűnik. Meg szerintem undorító az hogy addig vár amíg biztos nem lesz komoly kapcsolat az ismerkedésből.


2022. szept. 25. 16:51
 1/3 anonim ***** válasza:
16%
ez egy igazi patkány dolog !!!! ilyennel volt nekem is dolgom egyszer ha teheted TE !!!!! tiltsd le mielőtt ő fog !!
2022. szept. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
90%
erősen határeset, amíg nem vagy együtt a másikkal, "papíron" szabadon ismerkedhetsz mással is, az egy másik dolog, hogy mennyire illik, illetve ha az egyikkel kialakult valami, akkor nem szó nélkül lelépni kell, hanem jelezni, hogy "bocsi, valaki mással már kialakultak a dolgok"
2022. szept. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
6 hetet csesztem el az életemből legutóbb, mikor egy ilyen pasira vártam. Húzta az időt, hitegetett, tolta a találkàkat, közben negédes volt, mire leesett, hogy le lettek koptatva. Beígért mindent ezért nem kevés pénzt invesztàltam új cuccokba, hogy meg tudjak jelenni plusz ráment a nyaram, sehol nem voltam màssal, míg rá vártam....soha többé egy emberes ismerkedés!!!
2022. szept. 26. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!