Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy lehet hogy tarskereson...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet hogy tarskereson meg alkalmi szexet se tudok összehozni,? jol nezek ki, barátságos kedves vagyok, egyik ismerosom instagramon 1het chat után lefeküdt egy jobb csajjal úgy hogy ő nem is néz ki jol. Mit rontok el?

Figyelt kérdés
Túl sablon a szövegem vagy bunkonak kene lennem? Nem ertem

2022. szept. 26. 07:52
 1/9 anonim ***** válasza:
96%
Hát egy valóban sablon, tizenkettő egy tucat szöveggel nem sok esélyed van egy társkeresőn még ha jól nézel ki, akkor sem. Személyre szabott, komoly ismerkedést ígérő kezdeményező levéllel kell indítani. S nem szabad túl nyomulósnak lenni. A társkeresőkön a nők 95%-a valódi lelki társat keres, nem egy hübelebalázzsal egy szexkapcsolatot. Ez pedig azt jelenti, hogy rendesen ismerkedni kell, közös programokat csinálni, és türelmesnek, tapintatosnak lenni mindenben. Ha egy nő megérzi, hogy rögtön az elején le akarod fektetni, ezerrel menekül.
2022. szept. 26. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%
Nem tudsz kommunikálni.
2022. szept. 26. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
96%

Imádom, mikor a férfiak így fogalmaznak, hogy “MÉG” szexet sem sikerül összehozni…

Ti mire gondoltok??

Ti azt hiszitek, hogy szexet könnyebb összehozni, mint normális ismerkedést??

Dehogyis!! A nők sokkal könnyebb, ez tény, mert a férfiak jelentős részének mindegy, csak lyuk legyen.

De egy nő a szexpartnereket (ha egyáltalán vevő ilyen viszonyra) még sokkal jobban megválogatja, mint egy pàrkapcsolat esetében.

Kőkeményen meg kell dolgoznod egy ilyen viszonyért. Épp ezért nem értem, hogy akkor már miért nem lehet pàrkapcsolat, hiszen rengeteg erőfeszítés kell mindkettőhöz, csak a kapcsolat ezerszer értékesebb.

Én tőlem is megkérdezte anno egy csomó pasi, mikor visszautasítottam, hogy oké, de szex se???

Jézusom…ha randizni nem akarok, mert nem óhajtalak, akkor vajon szexelni majd igen?? Milyen logika ez??

2022. szept. 26. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Béna képeid vannak fent.
2022. szept. 26. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
91%
A szöveg semmit nem ér kapcsolat terén , ha nem takarja a valóságot .
2022. szept. 26. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
70%
Miért feküdnének le veled? Minek?
2022. szept. 26. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hat akiket ismerek és fent vannak mind azzal nagyzol, hogy siman lefeküdt több csajjal is pár nap beszélgetés után, aztán hogy igaz-e nemtudom, akiknél kezdeményeztem a beszélgetést ők sziveztek ezért gondolom maga a külsőm tetszett nekik, tok normálisan irtam is de hat ez nem válik be ezek szerint.
2022. szept. 26. 09:21
 8/9 anonim ***** válasza:
90%
#7 mondani sokmindent lehet.
2022. szept. 26. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Eszméletlen rossz duma ezt a "még szexet sem tudok összehozni"! Szexet nehezebb összehozni, mint egy szimpla ismerkedést! Miért? Mert a szexhez kell egy nagyfokú szexuális kisugárzás. A barátkozáshoz meg elég ha első blikkre normális vagy. A világ legnagyobb kamu szövege az, hogy barátnőm nincs, de szexre van 5 nőm. Mindezt elmondhatja a férfiak 3-4%-a.


Főleg úgy, hogy a nők már sugárban hánynak a szexet kereső idiótáktól!

2022. szept. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!