Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi lehet az oka annak, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka annak, hogy kifejezetten a munkamániás nőket vonzom be, akik leginkább csak valami alkalmi kapcsolatot akarnak?

Figyelt kérdés

Amikor bejött a covid, elég jelentősen megszakadt a kapcsolatom a külvilággal és az életem teljesen megváltozott. Jobb híján regisztráltam a tinderre, és elkezdtem nőkkel randizni. 1-2-5-10-20...már a számát se tudom, hány lánnyal találkoztam.

Lefeküdni csak néhánnyal feküdtem le, mivel az alkalmi kapcsolat nem az én műfajom, egyszerűen nem tudok ilyen gyorsan ráhangolódni egy vadidegenre. A többség pedig annyira a rohanó világ rabja,robotoló rabszolgák ilyen-olyan cégeknél,ahol még hétvégén is túlóráznak, h nem nagyon hagytak időt arra,h jobban megismerjük egymást, csak kellett valaki akivel munka után lefeküdhetnek,nekem meg ez túl rideg. Én is egy nagy cégnél dolgozom,de direkt olyan beosztásban,ahol 8órát kell ledolgozni, aztán mindenki békén hagy.

Egy darabig úgy voltam vele,h biztos csak véletlen,h pont ilyeneket fogok ki,de több tucatnyi ilyen lányt megismerve már nehéz mit mondani.

Alapvetően egy olyan kapcsolatra vágynék,ami nem csak sterilen a testiségekről szól, hanem érzelmileg is rá tudunk hangolódni egymásra.

Lehet, tudat alatt valami elköteleződés fóbiám van,és emiatt vonzom be mindig a legridegebb sztahanovistákat,akik mellett biztosan nem fogok elköteleződni? Vagy szimplán ebben a rohanó világban már ez a természetes,hogy ilyenek az emberek és a kapcsolatok?


2022. júl. 2. 15:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Azert mert a karrierista nők jó nők. Sok a fizujuk, tellik erre arra, műkörömre, szép ruhára. Jarj bolti penztarossal, az majd repesve varja a kovetkezo randit amin elviszed etterembe, igy legalabb aznapi vacsi is letudva.
2022. júl. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Tényleg jó nők és intelligensek is,valószínűleg ez vonz bennük, de ez a ridegség kiábrándít. Meg nem értem,ha van már elég pénzük,miért kell robotolni és rabszolgává tenni saját magukat, főleg ha intelligensek,hogy mehetnek ebbe bele.

Nyilván azt én se szeretem ha valaki folyton a nyakamon lóg, meg nem is feltétlen az idő mennyiség a lényeg, hanem a minőség. De hogy ennyire nem igényli a többség az intimitást, a mélyebb kapcsolódást ezt nem értem.

Én már akkor boldog lennék ha csak egy héten 1-2x találkoznánk,de azok mélyebb beszélgetések, érzelmesebb szeretkezések lennének, és nem csak nyersen a szexről szólna minden,mintha én csak valami használati tárgy lennék.

2022. júl. 2. 15:53
 3/7 anonim ***** válasza:

Azért vonzod, mert nyomulnak rád, és a szex miatt nem koptatod le őket. Megkapják amit akarnak, aztán téged dobnak.


"mintha én csak valami használati tárgy lennék"


Te teszed magad azzá. Nem küldöd el őket a halál ...ába, mikor szexen túl pontosan tudod, hogy nem lesz több. Verheted itt magad még ezer évig, akkor se fognak máshogy viselkedni.


Az segítene kezdésnek, ha nem a tinderen csajozgatnál, hanem értelmes helyeken, leginkább személyesen.

2022. júl. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Hát pedig többségüket lekoptattam,mármint aki direktbe megmondta,h szexet akar. Csak néhánnyal feküdtem le, amikor már nagyon vágytam intimitásra és abban reménykedve, h hátha lesz legalább egy kevés benne,mert a lány olyannak tűnt.


Egyébként hol ismerkedjek ,ha nem tinderen?

Személyesen nem fogok elkezdeni leszólítgatni az utcán valakit, manapság ezt már sokan zaklatásnak veszik.

2022. júl. 2. 17:01
 5/7 anonim ***** válasza:
Meg mindig nem erted. Ezeknek a noknek nem utod meg a szinvonalat. Ok guriznek, sok penzt keresnek, elore akarnak jutni, te meg csak elvagy. Toled nem varhato el hogy anyagi biztonsagot, elorelepest adnal nekik. Ezert csak szexre kellesz nekik. Henry Cavillnek meg rantottát is sütnének, mert o szep, sikeres, hires, gazdag, ambiciozus. Neked nem sutnenek semmit. Te csak szimplan szep vagy es ennyire vagy jo.
2022. júl. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Pedig én se állok rosszul anyagilag, van saját lakásom ,jólétben élek,csak ismerem az 'elég' fogalmát. Így is stabilan félre tudok bőven tenni pénzt, hogy nem dolgozom szarrá magam. Ezeknek a nőknek is többnyire van pénzük, nem várják senkitől, h eltartsák őket.
2022. júl. 2. 18:32
 7/7 anonim ***** válasza:
Aminuk van, aht szorozd meg tizzel. Na olyan pasikra vagynak.
2022. júl. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!