Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek ez vehető közeledé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez vehető közeledésnek?

Figyelt kérdés

Az egyik kolléganőm mindig mosolyog rám, meg tett már ilyen apróbb kedvességeket. Én az informatikán dolgozom, ő pedig a pénzügyön. A legtöbb kolléganője nem valami kedves úgy alapvetőleg. Ha kell nekik valami, csak berontanak az irodába és hisztérikusan közlik, hogy mi a baj. Pedig amúgy van rendszergazda, de mindenki tudja, hogy mi gyorsabban megoldjuk. De ez a nő, ő kedves, mindenki mással is, de velem főleg.

Tegnap pl hajnal 2-kor küldött egy emailt és az volt az utóirat, hogy “ne kérdezd, tényleg nincs magánéletem, hogy ilyenkor dolgozom, remélem a te estéd jobb” üdv,…

Vagy pl múltkor valamit elszúrt az új rendszerben, és akkor megcsináltam neki, aztán kedvesen oda hajolt így a vállam felett, és megkérdezte, hogy “megcsinálod kérlek mégegyszer, hogy legközelebb már ne zargassalak?” és közben végig így a nyakamnál volt az arca. Ezek gyanúsak voltak, de ma lett nagyon feltűnő, mert a szokott kávészünetemben kimentem, és már ott volt a konyhában, két bögrével, az egyiket odaadta és mondta “sok tej semmi cukor” (tényleg így iszom egy kávét) aztán hozzátette, hogy “vágyom némi értelmes társaságra”. Szerintetek is határozottan közeledés akart ez lenni? Hogyan hívhatnám el valahova, ha igen? Most ért véget egy hosszú kapcsolatom, és egyenlőre még nem gondolkoztam továbblépésen, pedig már 5 hónapja, és ráadásul ez a nő szép is, nem az a bombázó, hanem tudjátok, aki olyan természetéből adódóan vonzó és nem az ideális ruhák miatt…



2022. szept. 27. 23:21
 1/8 anonim ***** válasza:
19%
Biztosan nem. Sajnalom.
2022. szept. 27. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez határozottan közeledés a részéről.

Én a helyedben leütném ezt a kávés labdát, és legközelebb én lépnem meg egy bögrével, amikor szüneten van, persze valami jópofa szöveggel körítve.

2022. szept. 27. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
#2 ez jó ötlet, köszönöm!
2022. szept. 27. 23:40
 4/8 anonim ***** válasza:
87%
Simán lehetséges bejössz neki.Ilyen bögrés szitu melohelyen nekem is volt,csinált nekem kávét a csaj és beszélgetni akart.Délután lekaptam az öltözőben
2022. szept. 28. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Majd hívd el randira:) Remélem összejöttök, aranyos ez a sztori.
2022. szept. 28. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Hat a kaves sztori a legtutibb.

Hivd el ;)

2022. szept. 28. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Hívd el:)


Persze, lehet, hogy csak szimplán kedves, barátságos, barátkozni akar.


De!!

Nekem a közelhajolás meg a magánéletre célzás árulkodó jelek.

Közvetlen nő vagyok, nem tartom nagy dolognak a fizikai érintést barátok között, DE ti kollégák vagytok, plusz azért van különbség közeledés és közeledés közt. Ha valaki a nyakadhoz közel hajol, ami azért egy intimebb terület, az szerintem elég árulkodó, hogy többről van szó.:)

Az email: én akkor mondok hasonlókat amikor egyrészt próbálok célozni, hogy szabad vagyok, másrészt kideríteni, hogy a másikkal mi a helyzet magánéletileg. Egy nő nem ír ilyet, csak úgy (szerintem).


Hívd el nyugodtan! Majd várjuk a fejleményeket.:)

2022. szept. 28. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Áááá szóval szép és keresetlen... barátom, ne légy málé, dobd be magad! Olyan szép dolgok vannak az életben, ez lehet számodra az egyik!
2022. szept. 29. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!