Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mért van hogy normálisabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért van hogy normálisabb lányoknak kevesebb pasijuk van stb?

Figyelt kérdés

sziasztok. 14 éves vagyok ( a kérdésem nem azért van mert nekem kell feltétlenül egy pasi)hanem hogy még nem volt pasim , nem smároltam stb.. szokatam fikukkal logni még se mondta egyik se hogy baráti viszonyunk van(talán 1-2). pedig nem vagyok egy h*lye gyerek, csunya se, nem vagyok bunk*,beképzelt,idegesitö stb... nem viselkedek ugy mint egy miss picsß (nem járok mükörmökkel, haspoloba, hajhosszabitással stb..)

mégis azt veszem észre hogy ezek a lányoknak van/volt egy cosmo pasija. egy cosmo pasi velük van. és barátként kezelik egymást. változni fog ez idövel? vagy én változzak hogy észre vegyenek? :O


2010. szept. 26. 16:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ráérsz még az ilyesmivel...:)
2010. szept. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Cosmo pasi? Az milyen? :D

Amúgy hülye az egész kérdés, mi az hogy "a normálisabb lányoknak kevesebb pasijuk van"? Egy főnek nem egy pasit szoktunk számolni? :D

2010. szept. 26. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Azért, mert a normális lányok nem azért pasiznak, mert az menő, és nem az a céljuk, hogy a barátnőik körében nekik legyen leghamarabb/legtöbb barátjuk, hanem csak akkor járnak valakivel, ha beleszerettek az illetőbe.
2010. szept. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia! Én hozzád hasonló voltam annyi idős koromban, nem is volt olyan nagyon rég. Se műköröm, se hajfestés, se lakk, se magassarkú, se feszülős póló semmi feltűnősködés...

Nem voltam csúnya, nem voltam én sem h-lye a srácok viszont átnéztek rajtam. De tudd meg, ezt most nem is bánom. Az első komoly kapcsolatom 17 évesen kezdődött el, ami már több mint 3 éve tart.

Az eddigi tapasztalataim alapján azt tudom elmondani Neked, hogy az olyan lányoknak mint amilyen Te vagy sokkal jobb és kiegyensúlyozottabb párkapcsolatuk lesz, mint egy olyannak aki 14-15 évesen kezdi (ne adj Isten hamarabb). Látom az ismerőseimen, akik 13-14 évesen "nagy csajok" voltak állandóan "pasiznak" szakítanak, egy nagy buli nekik az egész. Mi, akik később kezdtük és valószínű emiatt megtanultuk értékelni, vagy felnőni a feladathoz, hosszú kiegyensúlyozott tartós kapcsolatban élünk, bizalommal egymás felé...

Nyugi nem maradsz le semmiről:)

a párom húga is 14 éves és neki eszébe sem jut "pasizni" teljesen normális kinézetű 14 éves kislány:) és hiszem, hogy mikor eljön az ideje akkor ő is boldog kapcsolatban fog élni:)

2010. szept. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

bocsi csomot akartam irni cosmo helyett :D

am köszi a vákaszokat. de valahogy igazságtalannak érzem hogy a "menöbb" csajok 9 éves korukba pasijuk van és ez menö a többi fiunak is stb... am tudom hogy ráérek vele de mire eljön az idö ezek a lányok végig jártáak az összes fiuval.

2010. szept. 26. 16:32
 6/7 A kérdező kommentje:
utolsó köszi a válaszod :)
2010. szept. 26. 16:33
 7/7 anonim ***** válasza:

hát szerintem te is közeledhetnél a fiúkhoz ha már ők nem tudnak :D

velem is így volt tavaly én is 14 vagyok és mióta nyitottabb lettem jobban elvagyok velük pedig tavaly még talán hozzájuk se tudtam volna szólni :)

szóval lehet hogy azok a műkörmös plazacicák nyitottabbak mint te és ezért jönnek be jobban a fiúknak

2010. szept. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!