Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok bevágódhatnák nálatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok bevágódhatnák nálatok azzal ha első randin írnák nektek egy rappes verset?

Figyelt kérdés

Mongyuk el vinnélek egy jó kis helyre ahol kikérnék két sört és amig kiadják addig rappelgetnék nektek egy kicsit, hogy villantsak egy nagyot.


Jó hogy randizó bébi velem

Higyél nekem nagy itten a szerelem

Nagyon kellesz te nekem

Aki beszol aztat lefejelem!


Tisztelik nagyon az alfa férfit bennem

Hogy izmosoggyak minden este fehérjét kell ennem

De megéri mer gyúrással alfa csávó lehecc

Akivel aztán nincsen kecmecc!


Egy ilyen pasi pont jó neked

aki megfogja a kezed meg a segged

és bevéd ha bulizol a morisonba

legyél a csajom azon nyomba!



2022. szept. 30. 20:29
 1/10 anonim ***** válasza:
96%
Már megint itt vagy ezzel a marhaságaiddal?
2022. szept. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
2022. szept. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%
Sajnos ez ,ha komolyan vesszük, akkor szimplán nem vicces és azt sem lehet rá mondani, hogy "annyira szar, hogy már jó". Igazából csak szimplán kellemetlen lenne és elmenekülne akinek ezt előadod.
2022. szept. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
85%
Hülye.
2022. szept. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
🤣🤣🤣
2022. szept. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Á, te nem a valódi Alpha vagy, csak egy silány utánzat 😆
2022. szept. 30. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
#1 Ez nem az igazi alfa málé, hanem egy gyenge utánzója, biztos új a troll szakmában, bele kell még jönnie.
2022. szept. 30. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szavalj inkább Petőfit....
2022. okt. 1. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 FoxtrotLidérc ***** válasza:

Edricus: "Csörögd a majomtáncot!" 😆😆😆😆 Ment a pacsi!


Kérdező: A HErBY-féle Anyád!-sorozat egyik karaktere jut rólad az eszembe: Zöld. A piros baseball-sapkájával. 😆😆😆

"B*szott csibe is vót erre, én rugdostam kicsit fejbe. Azért vót a pánik arcán, aszitte mán ő a fácán. Asszem húzok baromarcok: Este b*szok, alig alszok..."

Na ez kb az a szint. 😆😆😆😆 Nem baj! Ilyen is kell! De akkor én leásom magam Gazsihoz meg Bélához. 😆😆😆😆

2022. okt. 1. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
94%

Nálam már a “bevágódhatnák”-nál leírtad magad, tovább a mondatot se voltam hajlandó elolvasni, nemhogy a többi maszlagot…


Szánalom level endless. -.-

2022. okt. 1. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!