Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randi után a következő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randi után a következő találkozásig minden nap irtok egymásnak?

Figyelt kérdés
Tegyük fel kedden volt a találkozás,a következő vasárnap lesz.Normalis ha a férfi nem minden nap keres?
2022. szept. 20. 15:16
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
93%
Hat azért többnyire keressen azért. Vagy ha mondjuk egyik nap nem er rá velem irni, akkor szóljon, hogy ma elfoglalt lesz.
2022. szept. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
91%
Fura. Én keresném a lányt biztosan, minden nap, hogy mi újság vele. Férfi szemszögből nézve, vagy nem volt jó a randi és vacilál, vagy nem érdekled annyira, és esetleg a sokadik vas vagy a tűzben. Talán csak megfektetni akar, de azt is olyan ímmel-ámmal.
2022. szept. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Persze.
2022. szept. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Mármint persze, hogy írok neki.
2022. szept. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Keresem persze. Ha sikeres volt a randi, és szimpatikus a lány, akkor minden lehetőséget megragadok hogy tudjunk beszélni.
2022. szept. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

Akkor ez felejtős lesz valószínűleg.

Szex már sajnos megvolt az első randin. Tegnap írt,és úgy volt hogy esetleg holnap vagy vasárnap találkozunk. Én meg vissza írtam hogy nem fogunk tudni szexelni,mert épp megjott a menstruációm.( nyilván csak a reakcióra voltam kíváncsi)

Írtam hogy esetleg jövő héten szerdán találkozhatunk, addigra elmúlik. Azt hittem hogy azt írja hogy, jaj ne,akkor csinálunk valami más programot ,nem csak szex lesz. De azt írta hogy nem bírná hogy ne lásson szerdáig ( nyilván ez csak kamu ) és hogy majd még a napokban beszélünk róla. Ma nem keresett. Hozzá teszem,tegnap reggel is én írtam neki hogy jó reggelt,és úgy beszélgettünk egész nap.

A randi után is én írtam rá.

Azt hiszem nem igazan van tőlem elajulva.

2022. szept. 20. 15:26
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez valószínüleg felejtős. Én a jól sikerült randi után nem vártam másnapig sem azzal hogy ekressem, hanem már este érdeklődtem hogy rendben hazaért e, és hogy köszönöm a mai napi remek társaságot. Másnap reggel is írtam egy pár sort munka előtt. És telefonon is hívtam este fele.
2022. szept. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Hány évesek vagytok egyébként?
2022. szept. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
2022. szept. 20. 15:33
 10/24 anonim ***** válasza:
84%
Én nem szeretem az állóvizet. Vagy legyen egy kapcsolat intenzív, mindent elsöprő, egymásért megőrülős, vagy inkább hagyjuk egymást. A napi 5 perc kommunikáció (vagy annyi se) meg az 5 óránként visszaírás számomra teljesen komolytalan. Ilyenekbe kár energiát feccölni, mert maximum talonban tartanak.
2022. szept. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!