Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hagytátok volna hogy megcsókol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hagytátok volna hogy megcsókoljon?

Figyelt kérdés
13 éves lány vagyok és egy 17 éves srác meg akart csókolni,de én elutasítottam.a srácot már régóta ismerem nagyon jó barátom és most....ha az én helyemben lennétek,ti hagytátok volna hogy megcsókoljon ?
2010. szept. 26. 18:31
 1/7 Holdtündér ***** válasza:
60%

Mi akarhat vajon egy 4 évvel idősebb srác egy gyerektől?

Jól tetted hogy nem hagytad.

2010. szept. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha nem azt érzed iránta, igen jól tetted de ha ő tetszik neked, miért vetted el ezt az élményt magadtól? Ám a kérdésed alapján az első a valószinűbb.
2010. szept. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

köszi válaszokat

írjatok még lécci!!

2010. szept. 27. 20:14
 4/7 anonim ***** válasza:

Sztem jól tetted,ha nem úgy érzel iránta.:)


L.15

2010. szept. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
igaza van az előzőknek :) jól tetted x)
2010. szept. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
háth a kor nemsazb határt a szerelemnek ez köztudott..xDbárha neked nemön be nem érzel semmit akknagyon jól tetted és am meg vallszeg pedo a gyerek xD
2010. szept. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

köszi,megnyugodtam=)

hidd el nem pedo!! az tuti!

2010. szept. 29. 14:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!