Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Volt már veletek olyan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Volt már veletek olyan, hogy nagyon tetszett egy csaj, volt közös ismerősötök, de mégsem mertetek kezdeményezni, ezért inkább hagytátok?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 8. 19:11
 1/10 anonim ***** válasza:
így is fogalmazhatunk .
2011. ápr. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Volt. 3-4 hete. Azóta mély depresszió, hangulatzavar.
2011. ápr. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Volt/van. És nem értem, miért vagyok olyan hülye és gyáva, hogy nem merek csinálni semmit... :/
2011. ápr. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Volt.
2011. ápr. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Van és még mindig (most is) tanakodom rajta. :S
2011. ápr. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
De miért nem mertek ilyenkor?
2011. ápr. 10. 18:56
 7/10 anonim ***** válasza:

Azért, mert túl szép. Vagy mert pont a közös ismerős miatt, hogy utána esetleg fura lesz a viszony köztük vagy mivel én is szoktam találkozni a csajjal, köztünk is. Most elég jól elvagyunk a semmivel, de ha próbálkoznék, lehet, elromlana minden. Vagy csak azért nem próbálkozom be, mert úgyis nemet mond. Mivel túl szép, hogy igaz legyen/igent mondjon egy randira. Ilyenek miatt nem szoktam/szoktunk próbálkozni. Ilyen a mi fajtánk, gyávák vagyunk. Lehet, hogy nincs veszteni való, de nem tudom.

Ettől függetlenül most én is nagyon erősen gondolkodom rajta, hogy mégsem hagyom annyiban, de nagyon kockázatos.

2011. ápr. 10. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem értek az emberi kapcsolatokhoz, nem tudok kommunikalni, onbizalomhiany, tudtam, hogy nincs eselyem, stb, stb.
2011. ápr. 10. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Pontosan :D
2011. ápr. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Meg a fiú barátaim is azt éreznék,hogy elhanyagolom őket (a lány barátai is),+ szintén a kockázat.
2011. ápr. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!