Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! 22/L szűz vagyok. Ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! 22/L szűz vagyok. Ez előny, vagy hátrány? Kellek én valaha valakinek?

Figyelt kérdés
2010. szept. 26. 19:09
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Nem előny, nem hátrány. Ez egy állapot. Nem kell kategorizálni, mert TELJESEN MINDEGY.
2010. szept. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:

Ha komoly kapcsolatot akarnék veled: Nagyon nagy elöny.

Ha meg csak szexre kellenél: hátrány

2010. szept. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:

Előny.

21F

2010. szept. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
54%

teljesen mind1 :D abból a szempontból lehet hátrány , hogy nincs tapasztalatod , de én kihívásnak venném :D

21/F

2010. szept. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
Szóval akkor nem tartanátok szerencsétlen lúzernek a lányt, hogy még nem volt senkije?
2010. szept. 26. 20:05
 16/26 anonim ***** válasza:
100%
érintetlen vagy, az a legjobb :D majd a megfelelő férfi is eljön:)
2010. szept. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%

Én is 22/L vagyok és szűz. Voltak ugyan barátaim, de sajnos olyan még nem, akivel tényleg komolyabbra fordult volna a kapcsolat.


Én kb abban bízom, amit egy fenti válaszoló már írt. Hogy ha lesz egy normális barátom, akinek ez a tudomására jut, akkor nem fog kategorizálni, hanem egyszerűen egy állapot lesz, amin remélhetőleg, fogunk változtatni.

2010. szept. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

De miért nem volt még olyan barátod akivel lefeküdtél volna? Ennyire csúnya vagy, vagy félsz valamitől? Ha gondolod ismerkedhetünk :)


20F

2010. szept. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok csúnya, csak talán kicsit nehezebben ismerkedem. Volt, akit anno még 16 évesen ismertem meg, de éretlen voltam, és vége lett 3 hét után. 20 évesen olyan srácot ismertem meg, aki nagyon erőltette a szex témát, már az ismerkedés 2. hetétől folyamatosan arról beszélt, és besokalltam. A következő fiúnál 21 évesen távkapcsolat volt, így eleve lassabban ment minden. Nála mikorr ájöttem, hogy nagyon iszik, hagytam az egészet.


Remélem, ezután szerencsésebb leszek, mert nem szeretnék már sokáig így lenni. És nálam nem is az egyszeri essünk már túl rajta dologról van szó, mert az abban a formában nem igazán érdekel, hanem jó volna egy állandó pár, és rendszeres szexuális élet.

2010. szept. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%

Minek lenne hátrány?

Azért mert a mai 14 éves lotyók azt se tudják melyik f*sz kell nekik??

A szüzek ma már kincsek;)

2010. szept. 26. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!