Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi tegyek ha képtelen vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tegyek ha képtelen vagyok megbízni a férfiakban, emiatt egyáltalán nem megy az ismerkedés, mert mindig azon kattogok, hogy inkább hagyjam az egészet?

Figyelt kérdés
Rossz tapasztalatok és az érzékenységem miatt kialakult bennem az évek folyamán egy masszív bizalmatlanság, minden apró jelre már ugrok magamban, és ha ki nem is mutatom, állandóan azon jár az eszem. Tudom, hogy így nem lehet nekivágni semminek és kell hogy legyen egy alapvető bizalom, próbálom ezt mutatni a másik felé és nem kattogni, de belülről folyamatosan csak őrlődök. Mit tudnék csinálni? Valaki tudna tanácsot adni hogyan tudnék jobban bízni? Arra is gondoltam már, hogy túlságosan komolyan veszem és ezen kellene változtatnom, de én ilyen vagyok, ha valakivel ismerkedem tényleg érdekel és kíváncsi vagyok rá, aztán mindig kiderül, hogy vagy mást választott inkább, vagy csak szexet akar, vagy a legrosszabb, megjátsza magát és utólag derül ki. Nagyon nehéz bizalommal fordulnom az emberekhez.
2022. okt. 3. 20:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy, és milyen rossz tapasztalataid voltak? :O
2022. okt. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%

Nagyszerű. Felismerted a problémát. Tudod, hogy változtatnod kell ha kapcsolatot szeretnél. A probléma felismerése az első lépés a változás felé.


Sajna nincs tuti tipp vagy sablon tanács amit ilyen esetekben lehetne mondani. Nem szabad a korábbi negatív tapasztalataidat/érzelmeidet rávetítened olyan emberekre akikkel még csak ismerkedsz.


Sajna a társkeresés egy nagy lutri. Vagy bejön a dolog és jót húzol, vagy egyáltalán nem jön be és padlón leszel. Sajna mindkettő benne van.

2022. okt. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
12%
Nekünk férfiaknak meg az a bajunk hogy nekünk kell utánatok futni és tőlünk nem csak az az elvárás hogy nézzünk ki jól!
2022. okt. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
97%

2 dolgot tehetsz:

1, Békén hagyod a férfiakat. Ha nem akarsz kapcsolatot, akkor ez működhet.

2, Elmész egy szakemberhez, hogy megoldjátok a problémát.

2022. okt. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
94%
Onismeret es emberismeret, ezekre lenne szukseged.
2022. okt. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Ott a válasz a 3-asnál. Férfiaknak csak a kor, külső számít. 30 felett kidobnak. Ezen nem segít pszichológus.
2022. okt. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
56%

Ismerkedtem egy ilyen csajjal csak ő még emellett döntésképtelen is volt. Azalatt a szűk fél év alatt míg ismerkedtünk megette az életem.


Vagy óvatosabb leszel és nem engeded nagyon közel magadhoz az illetőt hamar vagy pedig offolod a témát és nem nehezíted meg egyik férfitársam életét sem amíg nem vagy "normális" köszi.

f31

2022. okt. 3. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Semmi gond ezzel én pont így vagyok a nőkkel..
2022. okt. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!