Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tapasztalatokra lennék kíváncs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mkdir kérdése:

Tapasztalatokra lennék kíváncsi. Ha egy nő társkereső oldalon a leírásban külön kitér arra, hogy nincs sok pénze... Stb de neki valójában ez nem is fontos, az csak nekem fura? Mármint az ember nem leirja, inkább megmutatja ezt nem?

Figyelt kérdés
Persze lehet hogy én vagyok már túl gyanakvó

2022. okt. 3. 22:08
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem titkolja a "hibajat". Ez pozitiv. Ellenben nem is fog a penz miatt alarendelt lenni a kapcsolatban. Te dontsd el, hogy neked ez igy oke, vagy sem.
2022. okt. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Hogy tudná ezt megmutatni?
2022. okt. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
#2 Úgy értettem, hogy inkább egy kapcsolatban bizonyítja egy ember hogy az anyagiak számára nem számítanak.
2022. okt. 3. 22:56
 4/9 anonim ***** válasza:
53%
De ezt nem értem, hogy hogyan, mivel lehet ezt bizonyítani.
2022. okt. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ye valamit felrertesz. Senki nem akar bizonyitani semmit. Az ismerkedes arrol szol, hogy informaciokat mond magarol, amit elfogadsz. Ha kesobb kiderul, hogy hazudott, akkor nyilvan nem lesz hosszu eletu a kapcsolat. De itelkezni addig nem tudsz, amig nem ismerted meg jobban.
2022. okt. 4. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem ez azt jelenti, hogy ugyanúgy élményeztetni kell, mint minden nőt, de ő nem tud ebbe beszállni anyagilag. Mivel nyilván nem fogtok egy kapcsolatban a négy fal között üldögélni hétszámra - hiszen akkor unalmasság vádjában találtatsz bűnösnek, és tök jogosan kidob -, így kb. előre szólt, hogy ennek tudatában vállald be az ismerkedést.
2022. okt. 4. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Magamból indulok ki: Mivel nekem nem fontosak az anyagiak, így nem is írtam ki erről semmi infót társkeresőn. Nem keresek rosszul, de nagyon jól sem, de ezt az infót sem osztottam meg.

Az első randin már sok minden kiderül a másikról. Közösen fizetünk vagy tőlem várja, hogy rendezzem a számlát, esetleg szívesen meghív?

Én a helyedben megkérdezném, hogy konkrétan mire utal, hogy ezt közzé tette.

2022. okt. 4. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
#7 igen, valami ilyesmire gondoltam én is, hogy akinek nem fontos (nyilván ésszerű keretek kozott) az külön nem bizonygatja ezt. Valószínűleg az a leg helyesebb ha rákérdezek, viszont nekem meg az a tapasztalatom, hogy ebben a legtöbben nem őszinték, sőt egyenesen azt mondják amit hallani akarsz. Én nem keresek rosszul, sőt a hobbim a munkám is, de nem ez határoz meg, így viszont muszáj az intuícioimra hagyatkoznom. De néha nem tudok olvasni a sorok kozot
2022. okt. 4. 19:45
 9/9 A kérdező kommentje:
#6 hát ez elég sötéten "hangzik" mert ez inkább számítás lenne így
2022. okt. 4. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!