Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen gyakran igényeltétek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen gyakran igényeltétek a találkozásokat az ismerkedési szakaszban?

Figyelt kérdés

Arra vagyok kíváncsi, hogy nektek mi az igényetek erre vonatkozóan, azaz milyen időközönként ideális a következő randit összehozni? Pl. hetente akár többször vagy elég kéthetente? Tegyük fel, hogy a távolság nem akadály mert közel éltek egymáshoz.

Férfiak és nők véleményét egyaránt várom!



2022. okt. 4. 20:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Amíg csak randizgattunk és nem voltunk együtt hivatalosan, általában heti 1 randi volt, talán egy hét volt, amikor 2 találkozót is össze tudtunk hozni. Ez szerintem ideális, nem jó, ha túl sok idő eltelik 2 randi között, főleg ha a távolság nem akadály.
2022. okt. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Amikor épp jólesik, és kijön mindkettőnknek úgy a lépés :) Jó tervezetten, meg csak úgy spontán is, ha jól érezzük magunkat együtt :) Nekem sok magányra van szükségem, de amúgy nagyon szeretek vele lenni, és tök jó, ha talizhatunk, mert amúgy meg általában jobban érzem magam utána, mintha egyedül tudtam volna lenni. Viszont megadja nekem azt is, ha egyedül akarok lenni. Mi általában hetente 1-2x talizunk és már az sem zavar, ha többször is összejön a dolog :)
2022. okt. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Heti 2.

N.

2022. okt. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Heti 3 a minimum, de inkább 4. Nyomós indok esetén, rövid távon legalább 2. Mashogy nimcs értelme. Ha 2hetente talakozol valakivel évek mire nagyjából megismered...

31N

2022. okt. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Heti 2-3
2022. okt. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Tehát eddig a többség számára heti 1 a nagyon minimum, inkább több.
2022. okt. 4. 23:00
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Azt lehet tudni, hogy te milyen nemű és hány éves vagy kérdező?


Neked mi az igényed ezzel kapcsolatban?


Igazából csak érdekelne, hogy mely személy fejében fordult meg a kérdés :D

2022. okt. 4. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
30 éves nő vagyok és én is a kb heti 2-3 találkozást tartom az ideálisnak.
2022. okt. 4. 23:17
 9/15 anonim ***** válasza:
82%
Mi kezdettől fogva nagyon sokat vagyunk együtt. Második randi után nálam aludt és azóta heti 7 napból 5x itt alszik. Nekünk így jó. Nem vagyunk tinik, felesleges randikkal húzni az időt meg egymás agyát.
2022. okt. 5. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
9-es, tökéletesen megfogalmaztad amit én is gondolok. Nem vagyunk tinik és nem kellene túl hosszú ideig húzni egymás agyát, idejét. Kell persze egy időszak, ahogy szépen kibontakoznak a dolgok de ehhez szükségesnek tartom a megfelelő mennyiségű találkozást, különben egyszerűen nem ismerjük meg egymást (ahogy erre utalt a 4-es válaszoló is).
2022. okt. 5. 06:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!