Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Többet szeretne, vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Többet szeretne, vagy csak szexet?

Figyelt kérdés

Egy hónapja megismertem egy srácot, aki nagyon aranyos, figyelmes, kb a tenyéren hordoz. Ez alatt azt értem, hogy ha ráér elvisz bárhova (nem közös programra is), hazavisz, egésznap ír a szabadidejében. Volt olyan, hogy vidékre le kellett mennie 2 napra, de az első nap végén inkább visszajött Budapestre, levezetett 200 km-t, majd ugyanennyit vissza másnap, csak hogy tudjunk találkozni minél többet. Ez azért nagy dolog szerintem, mert 2 nap elteltével amúgy is találkoztunk volna, csak ő szeretett volna aznap is, úgyhogy miattam levezetett 400 km-t extrában. Ezenkívül egyszerre megyünk aludni, minden reggel üzenettel vár, megfogja a kezem mások előtt, szeret hozzám bújni stb. Eddig még csak egyszer feküdtünk le egymással, de az látszott rajta, hogy nagyon odavan értem az ágyban.

Ezek alapján tűnhet úgy, hogy többet is szeretne, de van valami, ami ellene szól. Rengeteg “lánybarátja” van, ezt azért így írom, mert többet is társkereső oldalról ismert meg, csak végül nem jött össze velük semmi, úgyhogy csak “barátok” lettek. Elég valószínű, hogy nem rajta múlt a dolog egyébként, hanem a csajok mondtak neki nemet (ennek statisztikailag is sokkal nagyobb az esélye). Ez nekem kissé érdekes szituáció, és ráadásul népszerű srácról van szó, sokan ismerik, úgyhogy folyton körbeveszik a lányok, ami picit zavar.

Honnan tudnám megállapítani, hogy csak szexet szeretne tőlem, vagy többet is, valamint azt, hogy más is van-e a képben?

Ő 23F, én 21L.



2022. okt. 11. 14:51
 1/5 anonim ***** válasza:
23%
Egy lyukasztás rendel...
2022. okt. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
32%
23-21 évesen mit vársz? Max jártok egy darabig aztán szakítotok. Erre már most mérget vehetsz, nem ő lesz a férjed!
2022. okt. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
50%
Kérdezz rá, hogy mik a szándékai.
2022. okt. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én meg kérdeznem tőle , legalább láthatod az arcát hogy őszinte-e.
2022. okt. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem úgy tűnik hogy odavan érted, és elég önfeláldozó is. Szerintem próbáld meg, ennyire előre még ő se tudhatja hogy hogy fog alakulni veled, lásd a társkeresős barátlányok.
2022. okt. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!