Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van még esélyem egy nőnél?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még esélyem egy nőnél?

Figyelt kérdés

Hali!


Sajnos sötét múltam van, 3 éve szabadultam, mert még 18 évesen nemi erőszakot tettem egy lányon (részeg voltam és amúgy is egy lepukkant csaj volt, aki mindenkinek megvolt, de felnyomott). Amúgy aranyos srác vagyok, de ha őszintén elmondom ezt a lányok megijednek...mit csináljak?


2010. szept. 27. 15:08
 1/8 anonim ***** válasza:
55%
Már semmit nem csinálhatsz..akkor kellett volna gondolkodnod! lehet lesz majd egy csaj akit talán ez annyira nem fogja zavarni hisz annyira elfajzott világban élünk, de én tuti "futva" menekülnék előled.
2010. szept. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Moszuke ***** válasza:
55%

Moszuke:


hát mindenképp maradj szerintem őszinte, mert inkább az elején derüljön ki minthogy később hallja valaki mástól az elferdített storyt.


őszinte leszek: ha lány lennék én se bíznék benned. mert mi zárja ki hogy nem iszol ismét és nem erőszakoskodsz?

de a storyt ne az első randin add elő..:)

2010. szept. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%

nem nincs esélyed, azért mert megkereslek elvágom a torkodat és a véredben fogok plancsizni egész álló nap és visongok, hogy: VÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ vérszökőkút VÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ

és az igazi móka csak ez után jön....

2010. szept. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
55%

A válasz írója 75%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 15:13


:DD ez dúrva, de ezt kéne csinálni minden erőszakolóval

2010. szept. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
15.03. Ezért a kijelentésedért még fel is jelenthet a kérdező. Ilyeneket nem szabad leírni te!!
2010. szept. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
*15.13
2010. szept. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"kussolj rib*anc mert jössz te még az én utcámba!!!!!"


Na kérdező, úgy látszik nem változtál semmit! Erőszakos vagy és agresszív, de semmiképp sem "aranyos". Aki normális, az részegen sem erőszakol meg nőket, akármekkora ribancok legyenek is...

2010. szept. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A kérdező kommentje:

kussolj rib*anc mert jössz te még az én utcámba!!!!!


Te aranyosnak gondolod magad? Édes Istenem...bocs, de én is menekülnék előled, hiszen most is agresszív vagy.

2010. szept. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!