Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek lehet esélyem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet esélyem egy kb.40 éves nőnél?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Rendszeresen járok futni és szinte minden egyes alkalommal szoktam találkozni egy kb. 40 éves nővel akinek arra felé van a lakása amerre én szoktam futni.

Néha beszélgetünk 1 kicsit h hogy megy a futás mennyit szoktam futni stb.

Általában nagyon meg szokott nézni,vagyis én úgy veszem észre,és én rendesen megőrülök érte.

Sajnos tudom róla h van 2 gyereke,férje.

Szerintetek hogyan lehetne óvatosan a szexre célozgatni,vagy egyáltalán mi kellhet egy ilyen idős nőnek?

Én próbálok bókolgatni,és sztem az bejön neki.

Ma is véletlenül találkoztunk a városban és kérdezte h mikor megyek futni meg h ma voltam e,szóval szerintem esetleg érdekelhetem.

Egyébként én még szűz vagyok,szóval kicsit sztem ez is hátrány lehet:S

Köszi a segítséget!

19/F


2011. júl. 21. 01:27
 1/8 napietus ***** válasza:
én csak 29 vagyok, de ha meg is csalnám a férjem, tuti nem egy 19 éves fiúval tenném...10 év múlva pláne...ne haragudj, de sztem női szemmel nézve az esélyed a 0-hoz tendál.
2011. júl. 21. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

hagyd a rákba, ne nézesd le magad, ne nézd magadat sem hülyének...nekem is tetszenek külsőleg a barátaim anyjai, de nem érdekelnek még komolytalanul sem...ha egy 40éves nő megnéz magának akkor ezt az önbizalmat használd fel a teen kategoriában, de a milfeknél egyenlőre ne, csak akor ha 8év mulva érzéketlen kiégett barom leszel


F17

2011. júl. 21. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet esélyed. Az első válaszoló nőként a saját izléséből indult ki, de ez ne tévesszen meg. Számos példát láttam ami alapján van esélyed. Éljenek a MILFek :D
2011. júl. 22. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
sztem meg nézz vmi fiatalabb után, a 40 éves már vénasszony. O_O
2011. júl. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Aki nekem tetszik ő nem vénasszony:D Inkább MILF :D
2011. júl. 23. 12:58
 6/8 anonim ***** válasza:

Hülye vagy ha kihagyod. Ha adja a jeleket,csak lépned kell. Hajts rá pofátlanul ne hagyd békén amíg nem jön össze.

;)

2011. júl. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

próbálkozz szerintem ez egy nagyon jó lehetőség,hogy egy tapasztalt nő segítsen neked. ki ne hagyd!

futás után miért nem hívod el megiinni egy kávét vagy valamit.

2011. júl. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szerintem ne.. Keress valakit, aki korban jobban illik hozzád.. idd el, vannak csinos lányok 17-20 éves kornál is.. Persze az esélyed nem feltétlenül 0, mert pl egy férj nélküli nőnél lehet h jó lennél.. mert van olyan is aki a fiatalabbakra bukik, de max egy éjszaka lenne és kész.. Am meg férjezett, gyerekes nőnél sztem sincs esélyed.. :S:S
2011. júl. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!