Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak hiánya volt vagy tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak hiánya volt vagy tényleg érezne még valamit?

Figyelt kérdés
Volt egy barátom. Egy éve szakitottunk. Egy évfolyamba járunk.(Ő tudja hogy még tetszik nekem) Mentem haza mikor találkoztam vele. Felhívta a barátját, hogy várjon már késni fog egy fél órát. Sétálltunk amikor egyszer megfogta a kezem, majd megcsókolt, másnap suliba ugycsinált mintha semi se történt volna. :s normális ez?
2010. szept. 27. 15:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle.
2010. szept. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nem, ez nem normális
2010. szept. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
hát majd holnap.
2010. szept. 27. 15:23
 4/7 Moszuke ***** válasza:
hát gondolom jó játék szer lesz belőled egy ideig
2010. szept. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát nem mormális....!

Szóval megcsókolt, megfogta a kezed. Így is váltatok el!? Másnap semmi... Kérdezd meg tőle, hogy ez most mégis mi volt? majd a reagciójától függ a beszélgetés további...

2010. szept. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

köszönöm.

meg is fogom kérdezni amint alkalmam nyílik rá :D

2010. szept. 27. 15:26
 7/7 anonim ***** válasza:
Reggel köszönés helyett smárold le és ne is bagózz rá egész nap :P Amúgy csak ő tudja mit miért csinál, biztos megtetszettél neki, de lehet csak 1 napra szólt..
2010. szept. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!