Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A kommunikáció hiánya egyenlő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kommunikáció hiánya egyenlő az érdektelenséggel?

Figyelt kérdés
Manapság ennyire elkényelmesedtek a pasik vagy egyszerűen csak félénkek? Mi a jellemző randi téren?
2010. nov. 22. 18:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Utóbbi. De erről részben a lányok is tehetnek.


19/f

2010. nov. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem az a meglátásom, hogy el is kényelmesedtek illetve némelyik túl nyomulós. Nekem szerencsém volt, mert egy olyan férfival hozott össze a sors aki tudta mikor kell hallgatni és mikor kell kérdezni és volt önálló gondolata illetve volt miről beszélnünk az első randin. 30/N.
2010. nov. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Adtam felé jeleket és már találkoztunk is párszor. Azzal váltunk el, hogy találkozunk. Ha kezdeményezném, hogy mit csináljunk a következőn az nyomulásnak hatna szerintetek?
2010. nov. 22. 19:02
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

DeltA válasza:


Hogyha Te most képzeld el hogy egy fiú vagy. Te nyomulásnak vennéd, ha az a lány akit szeretsz (mert ugye a srác ha már talizott veled, akkor tuti szerelmes valamilyen szinten beléd) elmondaná, mindennél jobban szeretném, hogy legyen folytatás kettünk kapcsolatának, és arra gondoltam, találkozhatnánk újra mondjuk XY helyen? Ezt te nyomulásnak vennéd? Mert ha nem akkor szerintem nyugodtan rávezetheted finoman. :). Hajrá! Én is nagyon örülnék, ha lenne egy ilyen lány az életemben, de nincs...

szóval dobok neked virtuálisan sok szerencsét. ;)

2010. nov. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"mert ugye a srác ha már talizott veled, akkor tuti szerelmes valamilyen szinten beléd"


ez olyan aranyos:)

2010. dec. 11. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!