Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Észre lehet venni valamiből?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Észre lehet venni valamiből? Tapasztalat hiánya miatt kérdezem.

Figyelt kérdés
Nemrég szakítottam a barátnőmmel.De most szeretnék eljárni szórakozni mert előtte nem nagyon mentem sehova se.Az a kérdésem h pl hogyan lehet diszkóban kiszűrni az úgymond r*banc lányokat akik csak szexre mennek meg a rendesebbeket akikkel tényleg lehet ismerkedni.esetleg kihívni őket beszélgetni vagy ilysemi.
2010. okt. 3. 13:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Minden olyan hölgy, akinek ribancrendszám van a derekára tetoválva, ribanc. Persze nem minden ribancnak van ribancrendszáma. És ez még csak egy megközelítés volt. Szerintem ne akard kiszűrni. Hacsak nem egyéjszakás kalandokra hajtasz most. Mert akárkiben meg lehet találni az értéket, szerintem fölösleges elzárkózni azoktól, akikben első ránézésre a ribancot látod meg.
2010. okt. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát én nem egyéjszakást keresek mert annak én nem vagyok híve.egy normális lányt keresek akin talán nem ment már végig a fél diszkó.
2010. okt. 3. 14:05
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha ez a célod, akkor inkább ne diszkóban ismerkedj, hanem utcán, kávézókban, könyvtárban, ismeretségi körben, stb. De amúgy egyetértek az első hozzászólóval.
2010. okt. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
utcán próbáltam de mindig az volt hogy sietek meg ilyenek.könyvtár hát nem tudom.a volt barátnőmmel az interneten ismerkedtem össze de már ott nem találok senkit.diszkót azért írtam most mert jövőhétre elhívtak és hát még nem nagyon voltam (így alakult) és kitudja.ismerek 1 2 embert akik ott jöttek össze és évek óta együtt vannak
2010. okt. 3. 14:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!