Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tudnék kiszeretni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék kiszeretni az osztálytársamból?

Figyelt kérdés

Tavaly szerelmes lettem egy csajba aki az osztálytársam. Ő csak barátságot akar, bár nem volt túl határozott anno, de nem ugy látszik mintha akarna is többet mint barátság. Biztos h szeret barátilag, de vonzalom nincs az ő részéről.

Nyáron alig találkoztunk sokat buliztam meg ilyenek, szinte már teljesen elfelejtettem, sőt nevettem rajta h tiszta hülye nemkellek neki mikor még talán szebb csajokat is megkaphatnék. Tudom furcsán hangzik, /beképzelten/ de tényleg így gondolkodtam róla. Jobb is volt.

Majd most, hogy elkezdődött az iskola ujra azt érzem amit tavaly, és nem látok belőle kiutat..nemhinném h akarna többet, nem is tudok már igazán mit lépni, de akkor mi a megoldás? Van rá egyáltalán?

Előre is köszönöm:)

16/F


2011. szept. 11. 18:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Keress mást.
2011. szept. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Beszéld be magadnak, hogy boldog vagy nélküle/egyedül is. Érdeklődj más lányok iránt. majd csak jön valaki aki tényleg érdekel.
2011. szept. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Setis ***** válasza:
Áron te vagy az? :O :D
2011. szept. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:) Nem nem vagyok Áron de örülök h akkor másnak is vannak ilyen problémái xD
2011. szept. 11. 19:03
 5/8 anonim válasza:
Szerintem vagy próbáld meg újra hátha változtak az érzései vagy keress valaki mást aki elfeledteti veled.
2011. szept. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Biztos vagy benne,hogy nem érez irántad semmit?

Nem lehet az,hogy csak attól fél,hogy mi lesz ha kiderül amit érez és ezért próbálja minél jobban leplezni?

Küldött feléd bármikor is jeleket?

Szerintem azért ne add még fel..

Bár ha annyira tovább akarsz lépni rajta, akkor keress más társaságot és kerüld el őt amennyire csak tudod.

2011. szept. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

de ő tudja h mit éreztem/érzek (sztem vágja h még mindig) akkor nem logikus h lépne? megint nekem kellene lépni? 2.felvonás..?? f**kivan xD

Köszi am a választ:)

2011. szept. 12. 21:25
 8/8 anonim ***** válasza:

Az utolsó válaszoló vagyok még mindig:)

Szerintem lépj felé te..

De ne jelekkel,hanem hívd el valahová vagy valami,akkor kerek perec döntés elé állítod abban a pillanatban és végre elrendeződnének a dolgok..

A lényeg, próbáld meg még egyszer,hogy biztosra menj.

2011. szept. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!