Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Legrosszabb, legfurcsább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legrosszabb, legfurcsább randiélményeitek?

Figyelt kérdés
Főleg olyan sztorik érdekelnek amik kiemelten rosszul sikerültek vagy legalábbis ha jó vége is volt de nagyon furcsa volt.

2022. okt. 16. 00:13
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Rossz: találkoztam valakivel, de nem tudtam beszélni vele, mert csak meg akart volna csókolni, és másról nem is beszélt, majd egy szó nélkül rágyújtott mellettem. Vele sem találkoztam utána.
2022. okt. 17. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

8-as ehhez volt hasonló randi is ami bejárta az internetet. Egy sráchoz felment a lány,és eldugult a wc, most nem emlékszem, hogy szólt-e a srácnak és a srác dobta ki már kínjában vagy a lány de valamelyik ki akarta dobni az ablakon a kakát, na de a két ablak közé szorult,és a lány bemászott érte, hogy mentse a menthetőt, de beszorult, a tűzoltók szedték ki onnan, és lett is folytatása az ismerkedésnek.


De volt olyan is, hogy a srác háza előtti szennyvíz csatorna helyén egy lyuk volt és mindig csak mondogatta magának a srác, hogy megjavítja, mire elérkezett a randi és a lányt elhívta magához a lány belepottyant a lyukba és derékig volt a szennyvízben, azóta is együtt vannak.

2023. márc. 16. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!