Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Legrosszabb, legfurcsább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legrosszabb, legfurcsább randiélményeitek?

Figyelt kérdés
Főleg olyan sztorik érdekelnek amik kiemelten rosszul sikerültek vagy legalábbis ha jó vége is volt de nagyon furcsa volt.

2022. okt. 16. 00:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%

Amikor egy olyan lánnyal "randiztam", akinek elég komoly beszédhiánya volt. Megértem, hogy van ilyen betegség, de ezt szerintem írhatta volna a randi előtt.

Persze szégyellhette is ezt, és lehet, hogy ezért nem szólt róla.

2022. okt. 16. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
63%

Egy fejjel alacsonyabb volt, mint amit telefonban mondott. Akkoriban meg nyomogombos telok voltak divatban, es nem volt facebook meg ilyenek.

A magassagaval "csak" annyi volt a gondom, hogy mint kiderult, egymagasak vagyunk, ami nekem nagyon nem jon be, mivel en sem vagyok magas.

2022. okt. 16. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
68%
2: miért, milyen magas vagy?
2022. okt. 16. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
55%
165
2022. okt. 16. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
94%
Velem is ugyanez volt,azt írta hogy 195 cm, mikor találkoztunk kiderült, hogy velem egymagas én 172 cm vagyok. Ráadásul teljesen másképp nézett ki,mint a képen,nagyon kellemetlen volt.
2022. okt. 16. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem lett randi belőle, de nagyon régen még 10en éves voltam, leszálltam a buszról és a képen lévő srácból csak a hajuk hasonlított. Volt vagy plusz 30 kiló rajta minimum. Fiatal voltam még, úgyhogy megfordultam és eljöttem.
2022. okt. 16. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, hogy miért jó a magasságról és a testsúlyról hazudni
2022. okt. 16. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
90%
Megtörtént eset, hogy a sok szőlőtől berottyantottam a lakásán. Írtó kellemetlen volt, végül a mosdó ablakán kidobtam a rottyos alsót.
2022. okt. 16. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
94%

Elhozta a nagytestű kutyáját a randira. Rögtön leszögezném, hogy imádom a kutyákat, nekünk is van. Ami kicsit zavart az az, hogy egy parkban kellett sétálni a - 10 fokban, és folyamatosan a kutyáját vezényelgette ide-oda (nem pórázon vezette, hanem elengedte..szabadon szaladgált). Folyamatosan csak róla beszélt, tőlem semmit sem kérdezett. Nekem tetszett az, hogy ennyire ragaszkodik a kutyájához, hogy ilyen fontos szerepet tölt be az életébe, de mi ketten ott egyáltalán nem tudtunk ismerkedni. A "randi" végén hazavitt és akkor tudtunk kicsit beszélgetni, míg a kutya a hátsó ülésen ült. Akkor sem kérdezett rólam semmit, hanem az exéről mesélt. Röhögve mondta, hogy az exe milyen putris házban lakik, és hogy van egy közös kisbabájuk, akit most el akar venni az anyjától, mivel a nő nem normális. Itt rákérdeztem, hogy de mégis, hogy érti ezt. Azt válaszolta, hogy a gondok a terhessége alatt kezdődtek, teljesen megváltozott, minden zavarta, mindenen problémázott. Itt majdnem megjegyeztem, hogy a hormonok megváltoztatják a nőket, de inkább hallgattam tovább. Aztán a végén még elsütötte, hogy "Na az ilyen nőket (mint az ex) úgy nem bírom..na meg a melletlen nőket sem".

Megjegyzem én sem C kosarat hordok.

Nem akartam többet találkozni vele, összességében nem tetszett a randi.

2022. okt. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Sok volt a Photoshop filter.
2022. okt. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!