Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy lehet megállapítani,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet megállapítani, hogy egy srác szimplán kedves-e vagy érdeklődik is irántam?

Figyelt kérdés

Mivel mindenkivel olyan jófej, nem tudom eldönteni, hogy csak velem sem kivételezik vagy ő is kedvel engem... Mit csináljak?

Felvett myvipen, fél napig a fellegek közt jártam, erre kiderült, hogy kb mindenkit felvett :S

Szerintetek?

Személyesen nemigen találkozunk, csak msn-en, e-mailben, nagyon néha hétvégenként (a barátaim haverja)


2010. szept. 27. 19:26
 1/7 anonim ***** válasza:
45%
A fenék párlatának a szagából, ha kesernyés eperszagú akkor jó fiú, ha kaktusztejszagú az biszex, ha citromos homokos, ha fekete erdő töltelék szagú akkor az vagy erőszaktevő vagy perverz.
2010. szept. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Moszuke ***** válasza:

azta


csak sértő dolgot tudnék írni úgyhogy majd valaki megteszi helyettem.

2010. szept. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
oké, aláírom, hogy nem egy világrengető probléma, de nem mindenki született Casanova és sajnos tényleg nem tudom, mit csináljak... Én olyanok válaszára lennék kíváncsi, aki még tudja, milyen volt, mikor kezdő és félénk volt ilyenekben... és nem bunkó
2010. szept. 27. 19:46
 4/7 anonim ***** válasza:
figyelj csak add meg az msn címed segítek mert ezt ide hosszú lenne le írni van eg ykönnyű módszer a kiderítésére..:)
2010. szept. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
írd meg privi email-ben itt gyakorin és felveszlek és elvileg 100% h tudok segíteni :)
2010. szept. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Funktasztikus ***** válasza:
begyullad a torka feldagad a szeme kicsikét köhög is folyik az orra...:)ennyi remélem elég és köszi hogy segithettem:D
2010. szept. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Funktasztikus ***** válasza:
pedomaci rátámadt a GYK-ra:)
2010. szept. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!