Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egyszer randiztunk de azóta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszer randiztunk de azóta nem igazán érdeklődik felőlem;bővebben lent rosszra kéne gondolnom?

Figyelt kérdés
Megismerkedtünk a neten egy fiúval. Én 23 vagyok ő 28 éves. 150km lakunk egymástól. De ő lejött hogy találkozzunk és hogy meglássuk mennyire vagyunk egymásnak szimpatikusak. Kirándultunk kajáltunk sétáltunk sokat.. A randi végén még a szüleimhez is lejött és bemutatkozott nekik. Úgy váltunk el hogy 1 hét múlva újra találkozunk mert nagyon jól érezte magát velem . Másnap még írt.. mert most ő kiment külföldre.. és igaz most ott elég elfoglalt. De még beszéltünk.. úgy hogy én írtam rá hogy megkérdezzem milyen volt az út.. Akkor jót beszélgettünk. és azt mondta másnap majd megint lesz neten.. fent is van.. de nem ír rám :S én pedig nem akarok..elég ciki lenne nekem ha minden nap én írkálnék rá :S de viszont sokáig húzni se akarom hogy most akkor mire véljem ezt ? :S nem értem hogy most akkor akar e még velem lenni vagy ti mire gondolnátok mi lehet baj ? nem tudom mit tegyek ... ráírjak e... :S
2011. máj. 26. 20:52
 1/4 anonim ***** válasza:

én se szoktam irkálni emberekre seholse szinte, nagyon ritka mer ugy vok vele h senkit se érdekel a hülyeségem.

nem kell feltétlen roszra gondolni lehet csak rám hasonló alak vagy elfoglalt és azért nem ir mert nem akar ugy beszélgetni h megváratna téged a válasszal.. ( engem kifejezetten idegesít ha irok valakinek és a válasz 1óra mulva érkezik).

lehet ettől akar megkímélni de kérdezd meg tőle az a tuti

2011. máj. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát ha nem lenne pénzes akkor még megismerni se akartad volna-.- 150 km-t hetente megtenni azért kölcséges és téged hidegen hagy. De hogy ne csak kritika érjen téged, kérdezd meg őt hogy most mi van.
2011. máj. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom miből gondolod hogy ő fog lejárni hozzám... munkája miatt én járnék fel hozzá és saját költségemen úgyhogy ezt félreértelmezted. Csak azt nem tudom hogy ráírjak e már most vagy még várjak vele.. -.s ha igen mégis meddig :S ?
2011. máj. 26. 21:15
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezek a női logikák, hogy ráírjak vagy sem...Hidd el, ha most ráírsz azzal nem lesz semmi baj! Nyugodtan kérdezd meg:)
2011. máj. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!