Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy ismerkedjek? Azzal ugye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy ismerkedjek? Azzal ugye nem érek sokat, ha várom ha egy nap történjen vmi. Lépnem kell?

Figyelt kérdés
Idén iskolát váltottam (9.es lettem) és elég sok új ember van, de nem tudom, hogy hogyan ismerkedjek... Barátkozni szeretnék főleg, de nem bánnám ha egy fiúval akár közelebbi kapcsolatba is kerülnék. Az osztálytársakkal már elvagyok, de több barátot szeretnék...
2010. szept. 27. 19:40
 1/3 Moszuke ***** válasza:
46%

a mi sulinkban a dohányzó tökéletes hely volt az ilyesmire.

ha kocka vagy akkor a nyitott tanuló tér.

ha sportos akkor 3után a nyitott tesi terem.


old meg

2010. szept. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egy pár két emberből áll ahol az egyik kezdeményez a másik meg nem. Tehát ugyanannyi esélyed van ha te kezdeményezel mintha megvárod míg nálad kezdeményeznek ha elméletben beszélünk. De a gyakorlat azt mutatja hogy aki mer az nyer.
2010. szept. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nálunk minden osztálynak van két szekrénye és ha netalán valami szép lány tűnne fel pár szekrénnyel arrébb, akkor valahogy sosincs atlaszom... és kérek...
2010. szept. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!