Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Pofára esés vagy csak direkt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pofára esés vagy csak direkt csinállja? Esetleg kamu?

Figyelt kérdés
Nos úgy 2 hete udvarolok egy lánynak eléggé kitartóan...:D deh már régebbről is ismerem m1 szóval már elbíztam magamat egy kicsit mert ismim mondta h iskolában bnőjével sugdolózott órán ha kérdés volt h mit csintél tnap érdekesen vállaszolt :D és mindig jókat beszéllgetünk meg viccelődünk stb...erre most "elvileg" nem tudom még biztosra deh a napokban úgyis kiderül szal összejött újra a volt barátjával...nah akk ez most pofára esés?...tudni kell róla hogy eléggé barátkozó tipusú fiúkkal és lányokkal is deh én teljesen úgy éreztem h több vagyok neki mint barát ...:D érdekes kiírások msn-en is :Dstb akk ez most mi?:S pofára esés?esetleg hagyjam ink a francba?:S pedig tökre összeillenénk szerintem... ha most téll összejött a volt pasiával akk mit csinjek? meert akk téll pofára estem...haggyjam vagy "hajtsam" tovább?:S:D nagyon szeretnék vele együtt lenni..:D
2010. szept. 27. 20:13
 1/8 Moszuke ***** válasza:
ezt lekésted.
2010. szept. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

kérdezd meg tőle hogy mi a szitu, mert ez az ,,azthiszem hogy összejött a volt barátjával" még nem biztos

ha összejött vele,szerintem hagyd, elment szekér után hiába futsz, csak neked lesz rossz

2010. szept. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
ezen nemtom mit késtem le?!...hiszen azt tom h mióta szakított a barátjával azóta próbállta "visszaszerezni" szal lehet h így végülis sikerült neki engem meg zsebre vágott barátnak
2010. szept. 27. 20:18
 4/8 anonim ***** válasza:

h mit csintél tnap


Te jó ég tanulj meg inkább helyesen írni mielött a kis kukacod után eredsz.


Petőfi és Kölcsey forog a sírjában.

2010. szept. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
igazából nálla ez a 2. eset h így járok...xD csak az elsőnéll még nem ismertük egymást annyira :D
2010. szept. 27. 20:19
 6/8 anonim ***** válasza:
A legegyszerűbb ha a következő találkozásnál rákérdezel.
2010. szept. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Funktasztikus ***** válasza:
ez a vonat elment:Dvárd meg a következőt
2010. szept. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
nahdeh h értve a következőt?:D nálla?:D:P mert nekem ő kéne :S :P :D vagy ink más szivéhez vezető vonatra szálljak?:D
2010. szept. 27. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!