Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Régen nagyon kedves volt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Régen nagyon kedves volt, most viszont csak köszöngetünk egymásnak. és nem tűnők túl fontosnak a számára. Minek tarthat engem? Barát? Vagy esetleg több?

Figyelt kérdés

Már lassan egy féléve tetszik egy fiú (kb. 2 évvel idősebb nálam). Jóban vagyunk, szinte minden nap látom a suliban, köszönünk /mosolygunk egymásnak. Néha-néha még beszélgetünk is. Az a baj, h szeptember elején NAGYON jóban voltunk, és több ismerősöm is azt mondta, hogy lehet, hogy tetszem neki. (De a fiú eléggé "barátságos típus".... szal rakatnyi ismerőse /haverja van, szóval gondoltam én is egy vagyok a több száz közül.) Chat-en is volt hogy olyanokat kérdezett/mondott, amiből arra lehetne következtetni, hogy tetszettem neki... Pl.: egyszer megakartam kérni, h csinálja meg a házimat(:D), de azt mondta, h csináljuk meg együtt..:P jó...lehet, hogy ez semmii, de nekem akinek még semmilyen kapcsolata nem volt, ez borzalmas nagy dolognak tűnt!! És elég hülyén reagáltam le....:S nagyon izgultam, hogy jó fejnek lásson, ezért összeissza habogtam, vagy meg sem szólaltam.... csomószor mondott vmit (pl: "ahhj, nincs kedvem hazamenni!") amit utólag tök jól letudék regálni, de zavaromban csak "aha"-ztam /hümmögtem / mosolyogtam.... és igazából most nem tudom, hogy mi is van....

mert jóban vagyunk, de szerintem, ha tetszettem is neki, már biztos nem... különben lépne! Vagy nem? és csomószor lányokkal lóg...lehet, h velük is ugyan így bánik mint velem... honnan tudhatnám, hogy esetleg tetszem neki?? (ami szerintem lehetetlen!! az túl szép lenne ahhoz, hogy igaz legyen!!) és tökre úgy érzem, hogy valamit elszúrtam...régen csomót beszéltünk, most meg már nagyon ritkán....mit ronthattam el? azt hogy túl félénk voltam? vagy azt hogy van egy "barátnőm" (azért van idézőjelben, mert az elmúlt hónapokban borzasztóan csalódtam benne, és a magam részemről már nem nagyon akarok a bnője lenni, de ő nagyon ragaszkodik hozzám:S)akit elmondása szerint nem nagyon bír, és ugye én is mondtam Neki, h nem nagyon szeretem már....de ennek ellenére sokszor láthat minket együtt, mert rám van tapadva a lány:/.... lehet h emiatt kétszínűnek tart???:(( Lécci, mondjatok ötleteket, hogy mit tegyek most!!!! felejtsem el, vagy lépjek én.... az utóbbit hogy tehetném anélkül h nyomulásnak tűnjön??

Elnézést, hogy ilyen össze-vissza értelmetlen/hosszú levelet írtam, de már mindjárt elalszom...csak már hetek óta nem hagy nyugodni, hogy mit ronthattam el....ha egyáltalán elrontottam vmit...:S mik azok a dolgok amiket figyeljek nála? és hogyan viselkedjek Vele??? unokatesóm szerint mindig mosolyogjak rá, mert akk előbb utóbb kapcsol. Viszont egy bnőm szerint meg legyek vele közömbös, mert akk majd ő lép, mert nem érti, hogy most mért vagyok vele komor.:S Nagyoon össze vagyok zavarodva!! Sajnálom, hogy egy sablon szöveget raktam ki...minden második erről szól...csak elképzelésem sincs,hogy most mi van...és mi lesz???:( Előre is köszönök mindent! 14/L


2011. okt. 13. 22:03
 1/4 anonim ***** válasza:
GYK-n tanuld meg hogy ne írj ilyen hosszú mesekönyvet mert a fene se olvassa el főleg ilyen későn:D
2011. okt. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ÚRISTEN!! tényleg nagyon hosszú lett:( bocsánat:/
2011. okt. 13. 22:30
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia szerintem közeledj felé és mosolyogj rá és éreztesd vele hogy tetszik neked és ha reagál rá akkor valószinű hogy neki is tetszel.szóval csak hajrá
2011. okt. 13. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem kicsit bunkón rendezted le a srácot, ami mindenkivel előfordul, és a pasik nem igazán csípik a bunkó lányokat én úgy vettem észre. :)
2012. jan. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!