Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszem neki vagy velem is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem neki vagy velem is csak játszik? Esetleg én értek félre valamit? SOS

Figyelt kérdés

15 vagyok,szeptemberben kezdtem a gimit.


Az első pár napban gyűlöltem oda járni,mert egy olyan osztályba kerültem,amibe a város 'krémje' jár(mindig divatosak,jól áll a hajuk,semmi szépséghiba,ha szeretnének valamit,akkor rögtön megkapják,stb).

De amikor megismertem Őket akkor teljesen más lett róluk a véleményem...Jóban lettünk és azóta szinte minden időmet velük töltöm.


Van egy srác az osztályban,aki talán még a többieknél is menőbb,senki nem tudja,hogy miért,de mindenki az Ő véleményére hallgat és mindenki Őt bírja a legjobban.

Őt nagyon nem bírtam,mert nagyképű és sznob volt az első pár hétben...


De múlt szombaton elmentünk páran moziba,akkor Ő mellém ült,végig hülyeségeket suttogott a fülembe,engedte,hogy a vállára hajtsam a fejemet...Aztán elmentünk kajálni,akkor is mellém ült,folyton ölelgetett és fizette az én részemet is(hétfőn oda akartam neki adni a pénzt,de azt mondta,hogy semmiség volt).


Most úgy egész héten más volt velem...Az osztályfőnök mellém ültette a suliba és minden órán nevetünk meg mondtam neki,hogy mennyire hülye vagyok matekból és erre mondta,hogy szívesen segít megérteni..Szóval most kb. minden délután ott vagyok a házukba(na jó,az inkább vmi kastény vagy palota,mert akkora,hogy el lehet benne tévedni...:S) és összesen 10 percet foglalkozunk a matekkal,utána csak hülyéskedünk,beszélgetünk,játszunk meg mutatja a bmx-es trükkjeit( a bmx az élete már 11 éves kora óta).

Úgy alapjaiban változott meg valami közöttünk...

Facebookon mindig ír,ha nem vagyok fent,akkor sms-ekkel bombáz(tegnap hajnali 2-ig sms-eztünk :$).


Próbálom tagadni,de úgy érzem,hogy belé szerettem.


De viszont lehet,hogy csak barátként tekint rám...Mert sok barátnője volt már és köztudott,hogy szeret játszadozni a lányokkal.

Most nincs barátnője(állítólag,bár folyton óvszert hord magánál...),de a fél suli belé van zúgva és mindig attól félek,hogy összejön valakivel,én sem tudom,hogy miért.


Szerintetek tetszem neki?

Elmondjam neki,hogy szeretem?

Mit tegyek?



15L


2011. okt. 13. 21:07
 1/7 DiMalto ***** válasza:
mit kell 15 évesen ilyeneken problémázni?....te már eldöntötted magadban h mit akarsz,hát tedd azt mond el neki mindenki happy lesz és kész.....nem egy életre hozod még ezt a döntést,jó esetben pár hónap és úgyis cserélödnek majd a szereplök a kapcsolatban, de addig legalább jól érzed magad a bőrődben....
2011. okt. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem döntöttem még el,hogy mit szeretnék...

Ha nem tetszem neki és én elmondom,hogy mit érzek,akkor később nagyon ciki lesz a szitu kettőnk között,főleg,hogy osztálytársak is vagyunk.

2011. okt. 13. 21:25
 3/7 DiMalto ***** válasza:
ezt a "ciki lesz" dumát elfelejthetnétek már végre,hidd el nem mond nemet hisz fiú!! nagyon rondának kell lenned ahhoz h egy független tini fiú nemet mondjon ......
2011. okt. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
hmm ha gazdag az ne érdekeljen ha ilyen jó fej mert mondjuk én is ilyen vagyok hogy ha ilyen kedves udvarias megvan nevelve akkor vald be sms-be ha félsz ha nem akk ott a szemébe mondod msn en facen bár nem nagyon vagyok oda a face ert de ezek a mai tinik :D azt mondom én is voltam igy ted meg ! 20F
2011. okt. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
de ha cikinek érzed akkor azt mondom felejsd el és tekints rá barátként mást nem tudok javasolni
2011. okt. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
meg hova valósi vagy ha megmondod akk talán még megis mondanám az otaniak mienek :D
2011. okt. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 nes. válasza:
Vagy ha nem vagy a szavak embere próbáld meg megcsókolni vagy célratörőbben közeledni fizikálisan és venni fogja a lapot..és ha ennyi időt szán rád nem hiszem hogy közömbös vagy a számára
2013. máj. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!