Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Pontosan miért is nehéz a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pontosan miért is nehéz a magas, jó kiállású, férfias arcvonásokkal rendelkező férfi nemű heterosexuális embereknek a nőkkel való ismerkedés?

Figyelt kérdés
2022. okt. 21. 10:33
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem nehéz.
2022. okt. 21. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%

Úgy érted nálad ?

Vagy ismersz netán valakit ?

🤣

2022. okt. 21. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen tulajdonságokkal alapvetően könnyű szokott lenni, de kisugárzás, stílus, megfelelő szociális képességek is nagyon kellenek, különben nem sokat ér.
2022. okt. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
25%
Mert a Niedermüller szerint ők rémisztő képződmények :) (Feltéve, hogy gójok is egyben). A rémisztő képződmény, mint neve is mutatja - ré-misz-tő!
2022. okt. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
Hiába vagy ilyen, ha s kisugárzásod és az összhatás, a stílus vmiért mégis dark, antiszociális vagy haragos, akkor a nők ugyanúgy kezelnek mintha csúnya lennél. Tapasztalat.
2022. okt. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
Elképzelésem sincs, de szívesen megvizsgálnám ezt a témát empirikus úton. Apró hiányosság, hogy a mintám sajnos hiányos (a fenti leírásnak megfelelő egyedekre gondolok), bezzeg a kontrollcsoportra szavam nem lehet. :D
2022. okt. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
0%
És ezektől lesz kocsid?
2022. okt. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
57%
Megnézném az illetőt, hogy a magason kívűl mi igaz rá valóban, és milyen a személyisége.
2022. okt. 21. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:

érdekes egyébként de nem meglepő hogy egy ilyen kérdésnél rögtön mindenki zsigerből azt kezdi el feszegetni hogy biztos a kérdés kiírója lúzer


de ha a nőkkel kapcsolatban irnak ki ilyen kérdést akkor természetesen ismételten a hímnemű oldalt ekézi mindenki, mintha a nőknek semmilyen felelőssége nem lenne a dologban


ja és ugye ezért a vélemény nyilvánításért is csak az ívet fogom kapni

2022. okt. 21. 11:19
 10/29 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg nem túl jóképű...


Én 190 cm magas vagyok, van egy saját lakásom (igen örököltem de ez lényegtelen szóval van) van egy középkategóriás autóm, viszonylag jó fizetésem én nagyon jól megélek belőle félre is tudok rakni belőle.


De arcra fejre nagyon előnytelen vagyok, nem vagyok jóképű.


Ezt őszintén megmondták már rokonok is, és nem egy nő is....így bacchatom.

2022. okt. 21. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!