Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen randiappot ajánlotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen randiappot ajánlotok egy az én helyzetemben lévő férfinak?

Figyelt kérdés
25 éves felnőtt férfi vagyok eddig mindig rövidebb-hosszabb párkapcsolatokban éltem, 1,5 éves párkapcsolatomnak 2 hónapja lett vége. Egyéjszakás kalandom sosem volt, nem is vonz, most sem erre vágyok. Azért vártam 2 hónapot, hogy újra tudjak teljes mértékben egy teljes értékű párkapcsolatra koncentrálni. Van munkám megélhetésem, szeptember óta levelező egyetemre is járok. Sajnos meló, suli mellett nincs nagyon időm eljárni, úgyhogy szívesebben tenném meg az első lépéseket valamilyen appal, de még sosem próbáltam egyet sem ezért kérem a segítségeteket. Tudom, hogy van tinder meg badoo, de nem ismerem őket. Ahogy említettem alkalmi partner nem érdekel, csak komoly kapcsolat.

2022. okt. 16. 21:49
 1/6 anonim ***** válasza:
93%

Gyakorlatilag mindegy. Mind egy kaptafa. Ha én dolgozni, és mellette egyetemre járnék, biztos nem randiappon próbálkoznék.


Nincsenek jó kolleginák, szaktársak?

2022. okt. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kis cégnél dolgozom nincsen sok kolléganőm és mind legalább 10 évvel idősebbek nálam, meg egyébként sem ismerkednék munkahelyről. Iskola meg levelezős, összesen eddig egyszer kellett bemennem és ott is körülbelül én vagyok a legfiatalabb.
2022. okt. 16. 22:00
 3/6 anonim ***** válasza:
12%

25 évesen, az életben keresgélj!

És hidd el, nem baj az, ha a nő 5-10 évvel érettebb!

2022. okt. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
89%
3. Nem mindenkinek jönnek be az idősebb nők, és a nők túlnyomó részének a fiatal srácok. Innen nézve sokkal egyszerűbb ha a korosztályában keresgél. Nem a neten, hanem a való életben!
2022. okt. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
69%
Én tindert használtam, igazából kb 400 matchből lett 5 ember akivel el is tudtam beszélgetni jobban. Ezekből 3mal egyszer találkoztunk, 1gyel inkább barátsàg alakult ki, 1gyel pedig talán most valami komolyabb is alakulgat. (Ja igen, egyéjszakára kaptam sok ajánlatot, de az nekem sem stílusom, szóval igen)
2022. okt. 17. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
31%
Társkereső oldalak befellegzett! 2015 előtt még úgy ahogyan lehetett őket normálisan használni és ismerkedni de a mai igényekkel teli világban szinte már lehetetlen. Élőben ismerkedj kérdező és az sem utolsó ha valamelyik sztár kinézetét részben lemásolod hiszen a mai divatot követni kell. Ronaldo frizura stb érted mire gondolok? Az sem utolsó ha sok pénzed van hiszen a mai világban a pénz beszél, ha nem hiszed el akkor gondolkozz el azon miért robbant ki egy Orosz VS USA háború Ukrajnában. A külső és a pénz a legnagyobb úr!!
2022. okt. 20. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!