Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tinderre milyen bemutatkozást...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderre milyen bemutatkozást írjon egy szimplább melós?

Figyelt kérdés

Ha beleírja hogy minimálbérért hajt három műszakban az biztos bukás.


Ha van egy szakmája azt beleírja? Vagy csak a menő diploma számít?


Sajnos nyaralós képei sincsenek


Az probléma ha a fényképeken is melósruhába van? A kis szabadidejében sem szokott luxus ruhában flancolni



2022. okt. 22. 18:36
 1/8 anonim ***** válasza:
71%
Miért írsz magadról E/3-ban?
2022. okt. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%
ne sajnáltasd már ennyire látványosan magad, persze hogy elkerülnek a csajok, ha ennyi eszed van
2022. okt. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
De mit dolgozol?
2022. okt. 23. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
3 leírtam, gyárban hajtanak minimálbérért, sokat dolgozok hogy legyen mit enni
2022. okt. 23. 09:01
 5/8 anonim ***** válasza:
54%
Az a baj kérdező hogy a mai nők nagy része sajnos a pénzre és a luxusra megy. Úgyhogy inkább a diploma a menő manapság nem a szakmunkáspapír. Az még előnyösebb ha egyetemet is végez az ember hiszen akkor magas munkakörben is tudják alkalmazni elképesztő fizetésekért. Melós embernek jobb esetben melós barátnője lehet azaz modell csajokról egy melós ne is álmodozzon. Az a zenészek és a celeb szintje meg a modell pasiké! Én is szimpla konyhai melós vagyok de modell csaj nekem magas elvárás de a szomorú az hogy átlagos csajok meg az átlag alatti csajok is már sajnos modellnek képzelik magukat olyan magas elvárásaik vannak és csomó az elvárások felét sem tudná teljesíteni de a pasiktól elvárja. 3 műszak és minimálbér tényleg bukás. Az a baj a mai világban ha sikereket akarsz elérni sajnos hazudni kell az őszinteség kevés, sőt az az emberek utálják. Itt ha leírod az őszintét akkor a piros x re fognak nyomni és nem a zöld pipára. Erre a válaszra is piros x et fognak nyomni fogadok!
2022. okt. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
62%

"Az a baj a mai világban ha sikereket akarsz elérni sajnos hazudni kell az őszinteség kevés, sőt az az emberek utálják."


ez a kedvenc részem, neten azt hazudsz amit akarsz, senki se ellenőrzi, élőben ez (főleg hosszú távon) fenntarthatatlan, mert a végén már nem tudod mit hazudgáltál az idők során össze :D

2022. okt. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
60%
Milyen érdekes hogy 0%-on áll a válaszom azaz pont nem! Itt is az igazságot írtam le mint mindig hogy a melósnak melós barátnője lehet a modellnek pedig modell hiszen a modell csajnak nem kell a 200-300 000 Ft között kereső 3 műszakos sörhasú pasi, de a melós csaj ennyivel béri/érné de már nekik is magas elvárásaik vannak. Normális ember igényei nem a csillagos egekben vannak hanem elsősorban a saját szintjén keresgél és nagyon alá nem megy mert én is 170 cm 80 kg-osan nem 170 cm 120 kg-os nőt szeretnék a 170 cm 50 kg-os vékony modell csaj pedig álom marad ha csak nem tűnők ki valamivel a tömegből!
2022. okt. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Az a helyzet hogy aki jó nő és a tinderen van az nem átlag, vagy átlag alatti férfit keres. Azt megkapja a környezetében is. Tehát innentől neked felejtős.
2022. nov. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!