Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A lányok mennyire kedvelik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok mennyire kedvelik, ha a fiúk kézzel írott, külalakra szép levelet írnak neki?

Figyelt kérdés
2010. szept. 27. 21:58
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
inkább irj emailt már nem divat a művészlélek... kivéve a gothoknál és egyéb emo-s ferdelelkű gennykócoknál
2010. szept. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Hát, én nő vagyok és nem egy művésztípus, így sajnálom, én nem tudnám értékelni. Jó örülnék, hogy látom, dolgoztál vele, de én nem bírnék egy olyan romantikus emberrel együtt járni, aki képes szerelmes levelet küldeni.
2010. szept. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

én örülnék neki mert a mai világ úgy elgépiesedett már, pl alig láttam a barátom kézírását. nem kell ehhez művészléleknek lenni, csupán igényes embernek, hogy meglépj egy ilyet.

19/L

2010. szept. 27. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
ma 22:16: Te aztán nagyon nőies vagy. Meg érdekes. Mint egy marék szotyola.
2010. szept. 27. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólóhoz.
2010. szept. 27. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 BlacktigerXXX ***** válasza:
én is csatlakoznék, bár a marok szotyola az kicsit erős volt. ha nem pirítod meg, és elülteted, abból még lehet valami. ;)
2010. szept. 28. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
"Úristen! Ennek még nyomtatója sincs???" :)
2010. szept. 28. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Maga a kézzel írott levél különleges, szép. Én örülnék neki.


De akkor nem, ha egy merő csöpögős nyáladzás lenne benne.

2010. szept. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én örülnék neki:) Mondjuk az én párom egyáltalán nem romantikus,szóval nem is számítok rá, hogy egyszer ilyesmivel meglep:( De egy szép igényes vers szerintem nagyon sok nőnek bejönne.:)Főleg, hogy ez mennyire ritka a mai világban.:(
2010. szept. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!