Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hány randi/ mennyi idő után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány randi/ mennyi idő után mondtátok ki, hogy egy pár vagytok?

Figyelt kérdés

2022. okt. 24. 11:58
 1/8 anonim ***** válasza:
9%
Ha azt mondja a pasi,költözzek a házába,akko kirakom a facebookra egy pár vagyunk.
2022. okt. 24. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%
Ez nem mennyiség és idő kérdése, hanem az együtt töltött idő, stb. minősége, mélysége kérdése.
2022. okt. 24. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%
Soha nem mondtuk ki. Tudtuk.
2022. okt. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
89%
Mi sem igazán mondtuk ki, ezért nem is ugyanazt a napot tartjuk az összejövésünk napjának. Egy bő hónap volt, mire tényleg ki lett mondva (első randitól számítva). De ekkor már minden nap együtt aludtunk, együtt ettünk stb és néhány családtagnak bemutatás is megtörtént.
2022. okt. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
91%
Az első randin tudtuk, hogy ez ennyi, megtaláltuk egymást. Fel sem merült, hogy másképp lenne. 12 éve már, jó volt visszaemlékezni most :)
2022. okt. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
86%
De facto nem mondtuk ki, de első randi után annak tartottuk már egymást. Ehhez mondjuk hozzátartozik, hogy mi előtte már 2 éve ismertük egymást.
2022. okt. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Az első randi éjszakáján. A randi végén szétváltunk azzal, hogy mindketten szeretnénk újra találkozni és majd hét közben megbeszéljük a részleteket, mikor hogy érünk rá. És ha hazaértem vàr a neten.

Ott még beszéltünk msnen éjjel 3-ig:) És akkor szóba hoztam.

Mert egész egyszerűen tisztázni akartam a dolgot, nem x hétig, hónapig bizonytalanságban lenni.

Őszintén szólva voltak még korábban ebből félreértések más pasikkal, hogy együtt vagyunk vagy sem. Volt aki még több hét után sem volt hajlandó ezt kimondani, én meg nem szeretem pazarolni az időmet egy jövőtlen semmi szexviszonyra. Úgy voltam vele, hogy ha megint így állnak hozzám, inkább bele se kezdek. Nem óhajtottam senkinek sem a dugópajtása lenni.

Így egyszerűen megkérdeztem tőle, hogy így az első randi, és az azt megelőző 2,5 hét ismerkedés alapján mit gondol/ érez, szeretne e velem párkapcsolatot. Határozottan igent mondott:) és mint kiderült, neki egyértelmű volt.

Nekem pedig a korábbi pofáraeséseim miatt nem voltak egyértelműek az ő szándékai.

Mivel volt már olyan randim ahol rengeteget beszélgettünk, nevettünk, kézen fogva sétáltunk, csókolóztunk, az illető utólag viszont közölte hogy nem jöttem be neki, és nem akar semmit. Pedig nem erőltettem semmit, a kézfogást sem én kezdeményeztem, és többször is megcsókolt, én meg viszonoztam. És nem egy hasonló randim volt. Egyikből se lett semmi. Szóval nem is csoda, ha ennyiből számomra addigra már nem jött le senki szándéka egyértelműen.

De ez már elég rég volt:), lassan 13 éve vagyunk együtt, 11 éve házasok is. :)))

2022. okt. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
82%
Kb másfél-2 hét ismerkedés után került sor az első randira, amit követett még pár. A 4. randin (az első randi óta 3 hét telt el) történt meg az első csók, onnan számítjuk igazából a kapcsolatunk kezdetét.
2022. okt. 31. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!