Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen hamar mondtátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen hamar mondtátok a szeretlek szót a másiknak?

Figyelt kérdés
Egy társkereső oldalon megismerkedtem egy 30-as férfival és már a 2. élő randinkon mondta. Nem tudom, hogy ezt elhihetem-e. Én is nagyon megkedveltem, de még nem tudnám kimondani neki. Igaz, előtte 1 hetet mindennap 3 órát beszélgettünk és azóta is. Tényleg létezik olyan, hogy 2 randi alatt szerelmes lesz valaki? Nem vagyok már mai csirke, mert elvált 30-as több gyermekes anyuka vagyok.

2018. máj. 9. 15:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
41%
Meghamarabb 4 hónap múlva, hogy járni kezdtünk.
2018. máj. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
58%

Szerintem lehetséges. Füződik hozzád, mert sokat beszélgetettek, találkoztatok is ezzel is erősítve érzéseit, jó benyomást tettél, lehet a külsőddel vagy a személyiségeddel annyira megragadtad, hogy így tudatja veled. Lehet, hogy könnyebben ki tudja mondani az érzéseit, viszont lehet elhamarkodta. Lehet az is, hogy csak imponálni akart, ezért kimondta.


Azért legyél óvatos. Vannak olyan mocsok emberek akik így rabolnak ki házakat vagy csalnak ki pénzt kamuk sztorikkal.

2018. máj. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
59%
Két hónappal azután, hogy összejöttünk.
2018. máj. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
77%
Társkeresőn találkoztunk, 2 hét után mondtam neki, ő nekem a 3. héten. És ez 8 évvel és 2 gyerekkel ezelőtt volt. Nyilván vigyázni kell, de van, ami tényleg igaz.
2018. máj. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
85%
Azt neked kell érezni hogy mennyire volt őszinte:)Én egyébként hiszek abban hogy van szerelem első látásra.Kimondani viszont nem biztos hogy ki kell ilyen hamar.
2018. máj. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
67%

Ha jól emlékszem pár hét volt, de csak türtőztettem magam. Nagyon belehabarodtam.

31/f

2018. máj. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
10%
Én akkor szoktam mondani ha már szexeltünk és akarok még vele többször is. :)
2018. máj. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. 7-es ilyen még nem történt, így ez a lehetőség kizárva.
2018. máj. 9. 17:03
 9/16 anonim ***** válasza:
57%
3 hét talán, de szerintem előbb is kimondta volna, mert úgy volt vele, mint az egyik válaszoló, hogy nagyon odavolt :D
2018. máj. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
57%
Amikor összejöttünk. De mi ismertük egymást már 3 éve, csak akkorra alakult ki a kapcsolatunk.
2018. máj. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!