Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek? (részletek lenn)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? (részletek lenn)

Figyelt kérdés

Van egy lány akibe teljesen bele vagyok esve. De a jelek szerint van barátja pl:szünetbe állandóan telefonál valakivel és myvipen bemutatkozásnak szerelmes szöveg van írva.

De egyébként tök normálisan beszél velem.

Én próbálom kimutatni hogy szeretem de észre se veszi.

MIT CSINÁLJAK???


2010. szept. 28. 01:00
 1/8 anonim ***** válasza:

SEMMIT!!! KERESS MÁST!


emberek, miért kell hogy elhatalmasodjon rajtatok az érzelem, amikor tudjátok, hogy plátói?

2010. szept. 28. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az energiát amit a csajra fordítasz fordítsd más felé. Például olvasásra. És akkor nem fogsz olyat írni, hogy szünetbe mit csinált valaki.
2010. szept. 28. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Semmit. Vagy menj oda és egyenes mond a szemébe, hogy szereted, és akkor meglátod, hogy mit érez, vagy hagyd a csudába.
2010. szept. 28. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Biztosan tudod, hogy van barátja? Pl: nekem is myvipemen szokott szerelmes szöveg kiírva lenni, és szünetekben én is szoktam telefonálni igaz engem apáék hívnak, vagy anyum.. de azt nem tudhatja senki, hogy éppen ki. Lehet a te esetedben is ez a helyzet. Ha pedig, mégis van barátja, ebben a korban gondolom 15-16-17 körül lehettek, még nem számítanak olyan komolynak ezek a kapcsolatok (tiszt. kiv.). Én a te helyedben megpróbálnám, de csak szépen apránként nem kell elsietni.
2010. szept. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Azzal csak annyi a baj ha megmondom neki hogy szeretem és visszautasít azt én nem élem túl, mert már nem egyszer utasítottak vissza.
2010. szept. 29. 00:11
 6/8 anonim ***** válasza:
proba cserezsnye a élet szar és nem habos torta tele van visszautasításokal és szpásokkal ideje megtanulni
2010. okt. 5. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 gratis30 ***** válasza:

"Azzal csak annyi a baj ha megmondom neki hogy szeretem és visszautasít azt én nem élem túl, mert már nem egyszer utasítottak vissza."

Ha ezt így fogod fel viszünk a sírodra csalánt szívesen. Csak várj tavaszig!

2010. okt. 5. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Vuuuk ***** válasza:

Kedves kérdező!


"Azzal csak annyi a baj ha megmondom neki hogy szeretem és visszautasít azt én nem élem túl, mert már nem egyszer utasítottak vissza"

Lehet hogy így érzed, de 10év múlva röhögni fogsz rajta.

Ebből a mondatból olyan 15-17éves lehetsz, szerintem.

Tudod mennyi barátnőd lesz még?

Anno én is így álltam dolgokhoz mint, Te és én is ilyen tragikusan fogtam fel a dolgokat, viszont így utólag röhögök rajta és verem a fejem a falba, hogy hogyan lehettem akkora marha! :)

Fiatalok adnak tanácsot, és nem rosszat!


25/F

2010. okt. 5. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!