Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek tetszem neki vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszem neki vagy csak baratilag kedvel? (reszletek lenn)

Figyelt kérdés
Sulis kirandulason voltam es estefele az egyik srac olelgetett meg puszilgatott. Az egyik baratnom mondott valamit, ami kicsit rosszul esett es elszomorodtam, amire a fiu megkerdezte, hogy mi a baj. Mikor indulni keszultunk haza vartam a baratnoimre,mire o odajott,megolelt es megkerdezte, hogy ra varok.
2011. jan. 28. 09:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Valószínüleg tetszel neki...osztálytársak között általában csak osztálykirándulásokon történnek olyanok amikből rá lehet jönni hogy tetszel neki...én is olyankor kezdtem nyomulni egy osztálytársamra..
2011. jan. 28. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Csak az a helyzet, hogy mi nem vagyunk osztalytarsak, csak egy suliba jarunk.
2011. jan. 28. 09:48
 3/4 anonim ***** válasza:

En ugy gondolom h tetszel neki...Mivel erdeklodott irantad, meg stb...ezek egyertelmu jelek es baratnal tuti h tobbet erez! A kerdes h Te mit erzel iranta? :-)))

Na, szurkolok nektek....szia :D

2011. jan. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom.Ha most beszéltetek először akkor túl sok féle kép még nem igazán szerethet. Most ezt így elég nehéz megmondani, az is lehet csak látszott rajtad hogy rossz hangulatban vagy és odament. De ha beszéltek még, kiderül. Ha nem akkor úgyis mind1.


Egyébként meg ha tetszett hogy megölel, akkor te is szeretheted, aztán remélhetőleg ő is. _:E

2011. febr. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!