Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy csomóan azzal cikiznek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy csomóan azzal cikiznek, hogy én még nem csókolóztam! De szerintem ez nem baj! A másik meg, hogy diónak hívnak, mert "kicsi" a mellem. Szerintem nem kicsi, csak az osztálytársaimé nagy, mert ők korán fejlődnek. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Én egy 13 éves lány vagyok. Az osztálytársaim fele már nem szűz.
2008. dec. 23. 21:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hmm...Büszkék lehetnek magukra.Nem kell velük törődni.
2008. dec. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%

Ez most vagy kamukérdés, vagy erősen kisebbségi közegben élsz.

Természetesen nem baj, hogy nincs melled, és még nem csókolóztál. Sőt, természetes. Azt is elárulom, hogy ők is szüzek még, csak a szájuk jár, ez utóbbi sajnos kori sajátosság, akármit kitalálnak magukról, hogy érdekesnek tűnjenek.

2008. dec. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
86%
Már bocs de mióta foglakozol velük? Csak szekálnak. Nem kell velük foglalkozni. a te melleid is nőni fognak és lehet 2x akkora lesz mint az övék. Csókolózni te is fogsz mint mindenki más. Szerintem nagyon jó dolog :P De várj még vele jó pár évig :P
2008. dec. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Engem is ugyanezzel cikiztek még régebben, csak annyi különbséggel, hogy mindegyik szűz volt és csak a szájuk volt nagy.

Nem kell velük törődni, nyugodtan vágj vissza azzal, hogy r*bancok, mert még csak 13 éves kis pisisek, de már szexeltek. Mekkora ciki már? Majd figyeld meg hogy az osztálytársnőid 90%-a 16 éves korára átél néhány abortuszt, mert felelőtlenek. Most ők röhögnek rajtad, de hidd el hogy majd néhány év múlva te fogsz rendesen belehahotázni a képükbe :D Csak így tovább, ne őket kövesd!

2008. dec. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek!!! És Boldog Karácsonyt!!! =D
2008. dec. 23. 21:51
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
egyszerű gyorsan tugasd meg magad és nagylány leszel!
2008. dec. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
dugasd bocs
2008. dec. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Még nem vagy lekésve a csókolózással, és a melled is valószínűleg nőni fog még. (De ha nem fog sokat nőni, az se katasztrófa, egy kismellű nő is lehet szép és vonzó.)

Próbáld nem felvenni a piszkálódásukat - tudom, ez nagyon nehéz, de ha nem látszik Rajtad, hogy mennyire zavar a csúfolódás, valószínűleg hamarabb megunják.

Könnyen lehet, hogy az élet Téged fog igazolni, és nem őket, akik minden elsietnek, vagy hazudoznak, hogy vagányabbnak tűnjenek.

2008. dec. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

13 évesen...kész szégyen ha valaki nem szűz már ne is haragudj de te vagy a legnormálisabb az egész osztályodból az alapján amit leírtál ne is hagyd magad a közösség által befolyásolni ;) Én is 17 évesen csókolóztam először és azóta is együtt vagyunk és nem is akarok mást szeretni és ezzel ő is így van nem kell rohanni, csak szép lassan. És hidd el ez nem egy kozervatív szar duma attól még élvezd az életet! Tombold ki magad de mindezt EGY olyan pasival aki tényleg szeret ;) Ez a lényeg :)


És BOLDOG KARÁCSONYT!!! :)

2008. dec. 24. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
HA 18 lennél, akkor már tényleg cikis lenne, de így... ne aggódj ilyeneken 12 évesen még gyerekek vagytok nem fogjátok fel ezt az egészet...
2008. dec. 25. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!